Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Znáte Busny doma? Povedená rodinka natáčí kouzelné zážitky z cest (1. díl)

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 27. 6. 2021 • 21:41
36
1
Zobrazit náhledy (36)
Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Není snad jediný díl pořadu, kde byl David neřešil nějaký defekt na autě Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Motor za zadní nápravou bohužel hřeje do lůžka, což není v Africe zrovna výhodou Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Prakticky založená Marika a pohodář David se po cestě skvěle doplňovali. Často ho prý chtěla zabít… Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Busny a Volkswagenu Transporter T3 Syncro Medvídek Hugo prochází celým seriálem, ušil ho vlastnoručně David ze starého potahu sedačky Marice jako dárek na počátku vztahu

Marika, David a jejich čerstvý přírůstek zažívají na cestách busíkem různá dobrodružství. A prostřednictvím svého pořadu se o ně rádi podělí!

Za pořadem Busny doma stojí Marika Dumková a David Čech. Marika je architektka, studovala v Praze a ve Španělsku. David je režisér, kameraman, střihač a prý i studnice skvělých nápadů. Společně procestovali pěkný kus světa a v toulkách za dobrodružstvím pokračují i nyní. A vůbec nevadí, že už jsou tři!

„Vždycky jsme chtěli objet celý svět. A protože teď nikam nemůžeme, vymysleli jsme si svět vlastní a říkáme mu ČESKOSLOVENUŠE. Od cesty Afrikou se nám rozrostla posádka, a tak konečně můžeme naložit náš nový přírůstek, sbalit bus a vyrazit na cestu. Splníme si sen, jedeme lovit světové zážitky,“ popisují nejnovější díly svého pořadu Marika a David.

Pokud vás zážitky sympatické dvojice, respektive trojice oslovily, nezapomeňte odebírat pořad Busny doma na Mall.TV. Jen tak vám žádný z nových dílů neunikne. Výše přikládáme ten první s názvem Severní Amerika na Slovensku – po slavné Route 66 do Kalifornie a Chicaga.

Témata
Avatar - JirkaV8
27. 6. 2021 19:10
výlet
Jako jo dobrý, ale africká část s T3 mě bavila víc.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud