Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Audi kvůli koronaviru mění logo. Myslí na dobrou věc

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 25. 3. 2020 • 18:04
53
Zobrazit náhledy (53)
Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron Audi e-tron

Když se řeknou čtyři kruhy, okamžitě víte, o které značce je řeč. Nebuďte ale překvapeni, až je v příštích dnech někde najdete rozpojené.

Pandemie koronaviru zasáhla celý svět a automobilový průmysl není výjimkou. Jednotlivé státy se snaží šíření předcházet prostřednictvím preventivních opatření. A nyní se k nim přidávají samotné automobilky.

Nedílnou součástí těchto doporučení je vyhnutí se společenskému životu a oddělení se od aktivit, které by šíření koronaviru mohly jít naproti. Zajímavým způsobem se tuto problematiku pokusila do svého loga promítnout společnost Audi. Její symbol čtyř kruhů v příštích týdnech nenajdete na sociálních sítích v tradiční podobě, ale kruhy jsou rozpojené. To má kromě výše popsaného symbolizovat také udržování si bezpečné vzdálenosti od ostatních lidí, když už mezi ně musíte vyrazit.

„Zůstaň doma, udržuj si odstup, buď zdráv. Jsme v tom spolu,“ připsala automobilka Audi k rozděleným kruhům na svých profilech.

Audi v tom není samo, k podobné výzvě se připojil rovněž Volkswagen, který ve svém logu zase oddělil písmenka V a W - samozřejmě ze stejného důvodu. „Ve Volkswagenu stojíme při sobě ve všech krizích a vzájemně se podporujeme, jsme přesvědčeni, že společně najdeme nové způsoby a řešení, která nám umožní překonat tuto krizi,“ stojí v oficiálním prohlášení značky.

Koncern Volkswagen před pár dny reagoval na šíření koronaviru zavřením všech svých evropských továren. Nejen samotného VW, ale i Škodovky či Audi. Předběžně se hovořilo o třech týdnech, ale není vyloučeno, že vzhledem k neutuchající situaci budou zaměstnanci jednotlivých fabrik doma ještě déle.

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud