Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Auta na náplavce: Tomáš Klus končí! Nahradí ho Duo Talento

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 2. 9. 2017
10
Koncert jednatřicetiletého rodáka z Třince byl jedním z hlavních bodů pátečního dne. Po skončení produkce jsme známého písničkáře krátce vyzpovídat.

360p720p1080p

Unikátní výstava Auta na náplavce samozřejmě není pouze o naleštěných autech. Časopis Svět motorů si pro návštěvníky připravil také bohatý kulturní program. Ve čtvrtek na hlavním pódiu zahrály kapely Jelen a Monkey Business, včera v podvečer menší z pódií ovládl Tomáš Klus. Jednatřicetiletý folkový zpěvák, který si mimo jiné zahrál hlavní roli v hudebním pohádkovém filmu Tři bratři režiséra Jana Svěráka, poskytnul redakci Auto.cz po skončení pátečního koncertu krátký rozhovor. Co nám prozradil o svém vztahu k automobilům?

„Mám auta rád, ale nerozumím jim. Ale zjistil jsem, že ony mi také nerozumí, protože když jim něco řeknu, ony to neudělají,“ řekl talentovaný hudebník hned v úvodu rozhovoru. Vztah k autům má Tomáš Klus podle všeho kladný, nejdůležitější jsou však nároky na vnitřní prostor, a proto jezdí Fiatem Talento. Martin Machala se také v rozhovoru ptal, co Klus říká na náhlou změnu počasí, kdy v podstatě celý páteční den propršelo, a těsně před večerním vystoupením přestalo. „Je to kampaň. Je to celé kampaň,“ prozradil s notnou dávkou nadsázky hudebník.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - traveldrive
Na počest vydařené akci
| 2. 9. 2017
>:D :yes:
Avatar - Pekelná Micinka
Na počest vydařené akci
| 2. 9. 2017
Vystoupí neplánovaně v neděli koncernová kapela Der Käfer! Už jsou na cestě. [odkaz]
Avatar - Floyd
Bol som
| 2. 9. 2017
Jedině pokud z toho uděláš seriál minimálně o 30 dílech, jinak si ho nech. Jo a musíš jako speakera angažovat Machalu, jinak to nebude mít tu správnou šťávu >:D >:D >:D
Avatar - speedfred
Bol som
| 2. 9. 2017
dnes u nás na náplavke bo otvárali nové detské ihrisko. Nechcete odtiaľ reportáž ?
Avatar - fostek
Fakt husty
| 2. 9. 2017
Machala?
ne kámo, takovej je normálně.
>:-[] >:-[] >:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku