Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Auta na náplavce: Tomáš Klus končí! Nahradí ho Duo Talento

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 2. 9. 2017 • 10:25
10
Koncert jednatřicetiletého rodáka z Třince byl jedním z hlavních bodů pátečního dne. Po skončení produkce jsme známého písničkáře krátce vyzpovídat.

video

Unikátní výstava Auta na náplavce samozřejmě není pouze o naleštěných autech. Časopis Svět motorů si pro návštěvníky připravil také bohatý kulturní program. Ve čtvrtek na hlavním pódiu zahrály kapely Jelen a Monkey Business, včera v podvečer menší z pódií ovládl Tomáš Klus. Jednatřicetiletý folkový zpěvák, který si mimo jiné zahrál hlavní roli v hudebním pohádkovém filmu Tři bratři režiséra Jana Svěráka, poskytnul redakci Auto.cz po skončení pátečního koncertu krátký rozhovor. Co nám prozradil o svém vztahu k automobilům?

„Mám auta rád, ale nerozumím jim. Ale zjistil jsem, že ony mi také nerozumí, protože když jim něco řeknu, ony to neudělají,“ řekl talentovaný hudebník hned v úvodu rozhovoru. Vztah k autům má Tomáš Klus podle všeho kladný, nejdůležitější jsou však nároky na vnitřní prostor, a proto jezdí Fiatem Talento. Martin Machala se také v rozhovoru ptal, co Klus říká na náhlou změnu počasí, kdy v podstatě celý páteční den propršelo, a těsně před večerním vystoupením přestalo. „Je to kampaň. Je to celé kampaň,“ prozradil s notnou dávkou nadsázky hudebník.

Témata
2. 9. 2017 20:47
Re: Na počest vydařené akci
>:D :yes:
Avatar - Pekelná Micinka
2. 9. 2017 15:36
Na počest vydařené akci
Vystoupí neplánovaně v neděli koncernová kapela Der Käfer! Už jsou na cestě. [odkaz]
Avatar - Floyd
2. 9. 2017 14:37
Re: Bol som
Jedině pokud z toho uděláš seriál minimálně o 30 dílech, jinak si ho nech. Jo a musíš jako speakera angažovat Machalu, jinak to nebude mít tu správnou šťávu >:D >:D >:D
Avatar - speedfred
2. 9. 2017 14:31
Bol som
dnes u nás na náplavke bo otvárali nové detské ihrisko. Nechcete odtiaľ reportáž ?
2. 9. 2017 13:53
Fakt husty
Tvl ten musi mit vykoksovanou hlavu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud