Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

AUTO 7 - 30/04

Tomáš Zajíček
Diskuze (0)
Poprvé jsme v praxi vyzkoušeli pro český trh naprosto zásadní novinku Škody Octavia Combi. Jak se nám mladoboleslavksá novinka líbila?

OBSAH 30/04

Přímo na věc…

Premiéra 6

Mazda Premacy se co nevidět dočká nástupce v podobě modelu Mazda 5. Toto kompaktní MPV bude schopné přepravit až sedm lidí.

Novinky 8

Evropským Autem roku 2005 se stala Toyota Prius, automobilka MG udělala z roadsteru kupé a Nissan představil nový speciál pro Rallye Dakar.

Jízda      12

Naprosto exkluzivně se nám z Německa podařilo získat materiály o novinkách Mercedesu – třídách B a R. Co má s těmito auty Mercedes za lubem? Pro koho jsou určeny? A komu se naopak určitě líbit nebudou?

Tajné projekty 14

Naši spolupracující špionážní fotografové byli rovněž při testování nové generace Mercedesu třídy M. Obsluha se jej sice snažila zakrýt, my jsme však byli pohotovější.

Jízda      16

Poprvé jsme v praxi vyzkoušeli pro český trh naprosto zásadní novinku Škody Octavia Combi. Jak se nám mladoboleslavksá novinka líbila?

Test 18

Je v ní místo pro šest lidí a má hodně sportovní geny. To je Honda FR-V, kterou jsme jako první časopis v Česku otestovali.

Test 33

Nejsilnější motorizací pro Seat Altea je dvoulitrový čtyřválec 2.0 FSI s technologií přímého vstřikování benzinu.

Test 41

Úsporný a mimořádně silný turbodiesel. To byla hlavní devíza testovaného Renaultu Mégane Sedan 1.9 dCi.

Test 42

Jednou ze stěžejních novinek letošního podzimu je nový Ford Focus. Po sérii představení a prvních kilometrů za jeho volantem na mezinárodní prezentaci jsme měli konečně možnost „prohnat“ jej naší tradiční testovací procedurou.

…a vše kolem

Přehled 20

V naprosto unikátním rozsahu a v přehledné formě vám přinášíme seznam všech vozů s možností odpočtu DPH pro podnikatele. Před koncem roku se vám může tento přehled opravdu hodit.

Tuning 28

Protože se tuzemští tuneři stáhli na zimu do svých garáží, přinášíme vám oblíbenou rubriku v trochu pozměněné, ale neméně zajímavé formě. Podívejte se s námi do světa automobilových úpravců.

Prodejní akce 29

S blížícím se koncem roku přiostřuje i boj

o zákazníky, kteří touží po novém autě. Díky naší pravidelné rubrice můžete ušetřit spoustu peněz.

Seriál 34

V našem seriálu, který se věnuje vánočním dárkům, jsme tentokrát zabrousili do vod tuningu. Dáme vám zajímavé tipy, jak potěšit své blízké.

Bazar       36

Sháníte druhé auto do rodiny, se kterým občas dojedete na nákup nebo se s ním svezete na kratší vzdálenost, a nechcete přitom utratit velké peníze? Možná by se vám hodilo Daiha-

tsu Cuore.

Lahůdka 38

Má ohromující výkon, ale také se potýkalo s velkými problémy v oblasti aerodynamiky. Bugatti Veyron se nyní představuje v pozměněné formě a my vám jej detailně představíme.

Kupujeme nové 40

V zimním období oceníte více než kdy jindy pohon všech kol. Poradíme vám, jak si vybrat cenově velmi zajímavou Škodu Octavia Tour 4x4.

Patina 44

Snad každý z nás viděl někdy na vlastní oči Peugeot 205. Stačí ale ubrat trojku a většina bude tak říkajíc mimo. Peugeot 202 si totiž pamatují leda naše babičky, či spíše dědečkové anebo ho znají milovníci automobilů první poloviny minulého století.
Odkazy:

www.auto7.cz

Tomáš Zajíček
Diskuze (0)