Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Český grafik si pohrál se Škodou Karoq. Co říkáte na výsledek?

Martin Tolar Martin Tolar 27. 3. 2019 • 22:19
38
Zobrazit náhledy (38)
Lamborghini Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Rolls-Royce Rolls-Royce Ford Chevrolet Camaro Ford Lada Lada Chevrolet Camaro Shelby Shelby Shelby Mercury Mercury Škoda Chevrolet Camaro Ford Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Škoda Superb Žiguli Chevrolet Camaro Chevrolet Camaro Maserati Maserati Ferrari Ferrari

Není to tak dávno, co Škoda nabízela jediné SUV - model Yeti. To už zmizelo, bohužel i se svým originálním jménem, a místo něj tu jsou teď hned tři "esúvéčka" s názvy začínajími písmenem K a končící na Q. 

Zatímco Kodiaq už dostal verzi RS, menší Karoq zatím ne. A i když se dá očekávat, že dorazí, určitě nebude vypadat jako vize českého grafika Rostislava Prokopa.

O tomhle chlapíkovi jsme nedávno psali, ještě na starém Autofunu. Jeho virtuální tuningy různých aut totiž mají docela ohlas i vě světě. 

V jeho extrémní představě je Karoq mnohem blíž u země a má zatmavená světla i skla. Karoserii zdobí unikátní bodykit připomínající současné speciály DTM, který auto výrazně rozšířil a umožnil pojmout velká kola. Mezi nimi a karoserii ovšem nezbývá žádné místo. Vpředu je pod nárazníkem nastavitelný spojler. Vzadu jsou pořádné koncovky výfuku a decentní spojlery.

Jak se vám tahle hříčka líbí?

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku