Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chrysler 200 Convertible: První fotografie

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 16. 1. 2011 • 21:36
24
8
Zobrazit náhledy (24)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Chrysler 200 bude stejně jako jeho předchůdce Sebring nabízen i jako kabriolet. Jeho první fotografie byly tento týden zveřejněny.

Chrysler 200 je samozřejmě důkladně modernizovaný Sebring a tak není divu, že po čtyřdveřovém sedanu, který má výstavní premiéru již za sebou, přišla řada i na kabriolet.

Prozatím byla uvolněna pouze série fotografií a zveřejnění oficiálních informací o technice se očekává v průběhu následujících dvou týdnů. Výstavní premiéra se má odehrát na březnovém autosalonu v New Yorku.

Změny na karoserii jsou u kabrioletu prakticky stejné jako u sedanu. Nové jsou oba nárazníky, přední blatníky, kapota motoru, víko zavazadlového prostoru, maska chladiče s novým logem a samozřejmě přední i zadní světla.

V případě techniky ukryté pod přepracovaným designem karoserie se s velkou pravděpodobností odehrají podobné změny jako u sedanu. I u kabrioletu tak můžeme počítat s přepracovanou geometrií a širším rozchodem kol.

Pohonné jednotky budou stejné jako u sedanu. Zájemci o tento kabriolet se již nyní mohou rozhodovat mezi čtyřválcem World Gas Engine 2,4 l (129 kW, 225 Nm) a 3,6 Pentastar V6 (211 kW, 353 Nm). Oba motory budou spojeny s šestistupňovou automatickou převodovkou.

Z prvních fotografií je již jasné, že důkladného přepracování se dočkal i interiér. V něm je zcela nová palubní deska a výplně dveří z měkčených plastů. Zcela nová jsou i sedadla s bezpečnostními opěrkami hlav.

Chrysler prozatím ani nenaznačil jestli i nový 200 Convertible nabídne zákazníkům možnost výběru ze tří druhů střech jako předchozí Sebring. Ten nabízel vynilovou, plátěnou nebo ocelovou střechu.

Chrysleru 200 Convertible bychom se mohli dočkat i v Evropě, ale s největší pravděpodobností před vstupem na evropský trh prodělá drobné stylistické úpravy a ponese jméno značky Lancia. Podle neoficiálních informaci by Chryslery řady 200 mohly u italské značky dostat jméno Flavia a dočkat bychom se jich mohli již v roce 2012.

Témata
Avatar - Barrichello
17. 1. 2011 12:22
více info + větší fotky
[odkaz]
Avatar - Barrichello
17. 1. 2011 11:09
Re: antenka
Anténa, tse, poslední věc co by řešil. Komu vadí, může si jí dát pryč, ne.
Avatar - Barrichello
17. 1. 2011 11:08
Nádhera
Tohle auto se moc povedlo, konečně důstojnej naástupce Sebringu Convertible 2001-2006 což byl neprodávanější kabriolet v usa bez rozdílu značek.
A plně 4místný.
I u nás jich jezdí dost a byl to jeden z největší kabrioletů na našem trhu.

Myslím, že prodejními počty znovu naváže na súpěchy svého obgeneraci staršího předchůdce.

:yes:
16. 1. 2011 20:43
Re: antenka
Trochu nezvyklé, ale ještě víc mne dostala "žraločí ploutev" na kufru Volva C70...
Avatar - Righ
16. 1. 2011 11:20
Jeepy z Turina potvrzeny
Netyka se to sice primo 200ky, ale pro koncern Fiat - Chrysler je to pomerne vyznamna zprava: [odkaz]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud