Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Elon Musk zvažuje, že odstoupí z funkce a bude jen influencerem

ČTK ČTK 11. 12. 2021 • 05:51
22
60
Zobrazit náhledy (22)
Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk Elon Musk

Šéf americké automobilky Tesla Elon Musk zvažuje, že se své pozice vzdá a stane se influencerem. Napsal to dnes na twitteru. Musk už v minulosti několik zopakoval, že lidé by neměli pracovat tak moc jako on.

"Zvažuji, že zanechám své práce a stanu se influencerem na plný úvazek. Co si o tom myslíte?" napsal bez dalších podrobností šéf Tesly. Není ani jasné, zda své prohlášení myslí vážně, upozornila agentura Reuters. Muskovy hojné příspěvky na sociálních sítích nejednou vyvolaly kontroverzi.

Musk také založil a vede vesmírnou společnost SpaceX, šéfuje start-upu Neuralink, který vyrábí mozkové čipy, a stojí v čele infrastrukturní firmy The Boring Company. V lednu při konferenčním hovoru řekl, že očekává, že Teslu povede "několik let".

Video se připravuje ...

"Bylo by příjemné mít trochu více volného času a nepracovat ve dne v noci, od probuzení do usnutí, sedm dní v týdnu. To je dost intenzivní," poznamenal už dříve Musk.

Minulý měsíc se šéf Tesly na twitteru zeptal svých příznivců, zda by měl prodat deset procent svého podílu v automobilce. Jeho stoupenci se v hlasování na sociální síti vyjádřili pro jeho záměr. Od té doby už Musk prodal akcie v hodnotě téměř 12 miliard dolarů (270,2 miliardy Kč).

Doporučujeme

Témata
14. 12. 2021 09:12
Re: Musk
S ohledem na fakt, že staví rakety na letecký petrolej tak na zelenýho dobrosera moc nevypadá :-D
13. 12. 2021 21:47
Re: Musk
A Musk je zeleny dobroser?
:D
12. 12. 2021 21:42
Re: Ten chlap je schopnější
Co to meles?
Jaka utopisticka myslenka?

Kazda nova Tesla uz ma potrebny HW.
:-O
https://electrek.co/2020/05/19/tesla-bidirectional-charging-ready-game-changing-features/

Bavi me, jak to, co je u Tesly realita, ostatni povazuji za utopii. Tak jako pred par lety elektromobilitu. Ti pomalejsi jeste dnes.... :D
No priznavam, ze v zacatcich Tesly, jsem na tom byl podobne.
12. 12. 2021 21:08
Re: Re: Musk
To nemusí, ale ať nemoralizuje.
12. 12. 2021 15:19
Re: Musk
Leta to na letecky petrolej, ale jinak s tebou souhlasim. Kazdopadne jestli zacnou zeleny dobroserove rejpat jeste do koamonautiky, tak to uz bude vrchol.