Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jeep Compass Overland: pouze kosmetické změny

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 26. 9. 2008 • 07:15
12
8
Zobrazit náhledy (12)
Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass Jeep Compass
Automobilka Jeep si pro letošní autosalon v Paříží připravila speciální provedení modelu Compass, které dostalo označení Overland a má prozatím představovat pouze prototyp.

Jeep Compass byl společně se s modelem Patriot podroben lehké modernizaci, která se projevila především v interiérech obou vozů a má mít výrazný vliv také na zlepšení cestovního komfortu. Na pařížském autosalonu se na stánku automobilky Jeep představí modernizovaný Compass v provedení Overland, které má přispět k zvýšení zájmu zákazníků o tento model.

Změny provedené u verze Overland oproti sériovému Compassu jsou pouze kosmetického rázu. Na karoserii došlo pouze k použití nové mřížky na masce chladiče a na předním nárazníku, zatímco na bocích jsou nové stříbrné ochranné pásy. Do vyboulených nárazníků Jeepu Compass se nastěhovala osmnáctipalcová litá kola. V interiéru je použito kožené čalounění s logem Overland na opěradlech předních sedadel.

V případě sériové výroby tohoto provedení se nebudou odehrávat žádná překvapení ani pod kapotou a Compass dostane zážehový čtyřválec o objemu 2,4 l s výkonem 125 kW (168 k) nebo vznětový čtyřválec o objemu 2,0 l s výkonem 103 kW (140 k).

Témata
Avatar - Ivorry
26. 9. 2008 15:21
Re: Vtip
Jeepy se mi líbí, Jeepa má otev garáží a Jeep je prostě legenda, ale tohle auto je fakt humus :no:
26. 9. 2008 14:18
Re: Vtip
resp. přes ty fotky by mělo být "CENSORED".
Nechápu že dokážou vyrobit stealthbomber a SUV ne.
26. 9. 2008 12:37
Re: JEEP
Na druhou stranu - před lety jsem viděl studii,nebo prototyp tohoto auta, bylo to pouze třídvířko, jiný plasty, jiný nárazníky a nevypadalo to špatně
Avatar - woody-alien
26. 9. 2008 12:04
Vtip
Má to bejt civilnější verze Patriota, ale je to spíš blbej vtip. Patriot se mi líbí, už jsem v něm i jel, ale tohle fakt neměli dělat...
Avatar - Cornovova
26. 9. 2008 11:35
Re: JEEP
j, presne, ze zadu to ještě celkem jde (na americký design) , ale ze předu to vypadá jak poklop kanálu potáhnutej tunigovým plechem z Tesca..

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku