Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Justin Bieber není jediná hvězda na černé listině Ferrari. Známe další

Mirek Mazal Mirek Mazal 17. 7. 2022 • 08:43
27
2
Zobrazit náhledy (27)
Deadmau5 Deadmau5 Deadmau5 Deadmau5 Deadmau5 Chris Harris Chris Harris Chris Harris Justin se svým Ferrari 458 Italia. Ferrari 458 Italia Ferrari 458 Italia Ferrari 458 Italia Ferrari 458 Italia Ferrari 458 Italia Ferrari 458 Italia Toto Ferrari, které patří Biebrovi, srazilo v Los Angeles fotografa. Justin se svým Ferrari 458 Italia. 50 Cent 50 Cent Kim Kardashian Kim Kardashian Floyd Mayweather Jr.

Neposlušné celebrity zjistily, že jezdit na vzpínajícím se koni vyžaduje mnohem více než peníze a slávu. Nové Ferrari už si oficiálně neobjednají.

Řízení Ferrari hladí ego, upevňuje prestiž, dělá radost a otáčí kolemjdoucí. Nákup z Maranella patří do samozřejmostí celebrit, i když se rozmohla černá listina neposlušných osobností, které se mezi smetánku oficiální cestou už nezařadí.

Tyga

Bulvární zpravodajství TMZ podezřívá amerického rappera z pronájmu limuzíny Rolls-Royce Ghost spolu se sportovním Ferrari 458 Spider. Než však oboustranná dohoda skončila, Tyga údajně přestal platit pohledávky a oba stylové vozy musely být zabaveny. Výše dluhu by měla dosahovat přibližně 45 tisíc dolarů (1,1 milionu Kč) za Ferrari a dvakrát více za Rolls-Royce. Tyga byl zažalován o dlužnou sumu bobtnající kvůli právním poplatkům a úrokům. I když bulvární zprávy mohou kroutit realitou, Michael Ray Nguyen-Stevenson už nebude nikdy vítaným hostem v Maranellu.

Tyga Tyga

Deadmau5

Ve Ferrari kladou vysoké nároky na zákazníky, mimo průvanu v peněžence vyžadují vysokou míru loajality. Servisování aut v autorizovaných servisech je samozřejmostí, naopak jsou vyloučeny domácí zásahy a nedejbože zásadnější změny. Následky porušení nepsaného kodexu poznal producent Deadmau5, který opatřil 458 Italia nebesky modrým designem po vzoru japonské internetové postavičky Nyan Cat. Duhová úprava vyprovokovala automobilku k prosbě o odstranění oficiálních emblémů značky a Joel Zimmerman byl trvale smazán ze seznamu VIP klientů.

Deadmau5 Deadmau5

Chris Harris

Výtečný řidič a zkušený automobilový novinář tvrdil, že Ferrari optimalizovalo testovací vozy, aby zajistilo co nejlepší výsledky v novinářských testech. Očekávaná reakce z jihu obsahovala zamítavé stanovisko včetně zákazu půjčovat Harrisovi novinářské vozy. Respektovaný žurnalista současně přišel o řadu čtenářů, diváků a posluchačů.

Chris Harris Chris Harris

Justin Bieber

Nejznámější hříšník na blacklistu Ferrari. Popová hvězda dívčích a dámských srdcí demonstrativně upravila Ferrari 458 Italia u West Coast Customs, což bylo začátkem konce zájmu u Ferrari. Nelíbilo se zbarvení supersportu do elektrizující modré a teoretická spolupráce zprofanovaného zpěváka s automobilkou byla definitivně pohřbena nepovolenou manipulací s logem koně a také snahou prodat modrý originál ve veřejné aukci.

Ferrari 458 Italia Ferrari 458 Italia

50 Cent

Globálně vlivný 50 Cent zveřejnil informace o odtahu nepojízdného Ferrari 488, což otřáslo marketingovým oddělením v Maranellu a šokované osazenstvo odpovědělo zařazením dalšího zvučného jména mezi zakázané pojmy. Za oboustranně úsměvným incidentem stojí vybitá baterie a dosah sociálních sítí celosvětově sledované celebrity.

50 Cent 50 Cent

Kim Kardashian

Domněnky o ignorované Kim Kardashian se zakládají na honosném svatebním daru z roku 2011. Malajský obchodník měl Kim darovat nové Ferrari, ovšem shodou okolností se štědrý dárce vyskytoval mezi podezřelými z finančních podvodů. Bývalá manželka Kanye Westa celou situaci popírala, proti se postavilo zjišťování zejména senzacechtivých redakcí.

Kim Kardashian Kim Kardashian

Floyd Mayweather Jr.

Nejbohatší boxer všech dob rozšiřuje miliardový byznys a stejně správným směrem zvelebuje sbírku nejdražších vozidel, proto by Ferrari mohlo mít zájem utužovat dobré vztahy. Nepsaná pravidla jsou více než popularita, tudíž je Floyd údajně zapovězen dalším nákupům u Ferrari kvůli porušování podmínky minimálně ročního vlastnictví vozu před dalším prodejem. Nepřemožitelný bojovník rád obchoduje a pak se topí v penězích, dobrá nabídka je víc než kodex značky, kterou by mohl vykoupit.

Floyd Mayweather Jr. Floyd Mayweather Jr.

Doporučujeme

Témata
17. 7. 2022 18:50
Re: ....přebývá?
https://www.youtube.com/watch?…

Chris Harris má ban?
Avatar - Ji/Ri
17. 7. 2022 15:13
....chybí
Filip PLejn.