Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Luxusní restaurace plná úžasných aut: Jídlo, umění a automobily v jednom zážitku!

Mirek Mazal Mirek Mazal 30. 10. 2021 • 11:34
37
1
Zobrazit náhledy (37)
Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms Miami Supercar Rooms

Jedinečný koncept umělecké restaurace vyniká bezprostřední blízkostí nejlepších aut na světě. Jedno místo útočí na všechny smysly motoristických nadšenců.  

Americká Florida má na svém území jednu z největších metropolitních oblastí s centrem v Miami. Kolem hospodářského i správního střediska se soustředí přes šest milionů obyvatel, což je dostatečný počet na bujení originálních služeb a zajímavých příležitostí. Početná populace zaručuje, že každý ze svobodomyslných nápadů najde cílovou skupinu, tak jako provoz architektonického prostoru kombinujícího jídlo, umění a automobily do jednoho zážitku.

Městská čtvrť Wynwood je plná uměleckých galerií a pouličních výtvorů považovaných za inspirativní díla, proto je pestrobarevná část metropolitního centra vnímána za jednu z neoblíbenějších. Mezi pomalovanými prostory zbylo 1400 metrů čtverečných pro vytvoření automobilového ráje. Středobod motoristických fanatiků totiž spojuje požitky vnímané všemi lidskými smysly. Promyšlený koncept nese název Miami Supercar Rooms a nabízí k libovolně dlouhému prohlížení skvělá auta jako například Mercedes-Benz 190E 2.5-16, původní prototyp Alfy Romeo Disco Volante, Mercedes-Benz 300SL Gullwing, Maserati 450S, Rolls-Royce Bootch, hot rod z Lamborghini Espada, Ferrari 196 SP Dino, Ford Mustang GT 500 Eleanor, SSC Ultimate Aero TT anebo TVR Tuscan (jedno z méně než pěti dovezených do USA). 

Zakladatel Miami Supercar Rooms známý jednoduše jako „Elo“ je až do morku kosti automobilovým nadšencem. Britský vizionář umí zapáleně vyprávět hodiny o osobní lásce k technice na kolech, ačkoliv začínal s Golfem z roku 1983. Postupným naplňováním nekonečného entuziasmu stvořil zcela nový způsob vnímaní aut. Prostory zdobené nejžádanějšími sběratelskými skvosty slouží jako zcela unikátní lokace dostupná pro pořádání akcí od soukromých večírků přes automobilové prezentace až po odborné diskuse o vývoji moderního designu.

Návštěvníci však nepřichází jen kvůli příležitosti zblízka obdivovat starší i nové modely, hosté ani nemusí být podobně zaměření jako Elo. Návštěvy hledají mnohaúrovňově potěšení tvořené sladěním vystavených vozidel, hudby, umění a také kvalitního jídla. První úzce zaměřený automobilovo-kulinářský zážitek zajišťují místní šéfkuchaři podepsaní pod sezónním menu o pěti chodech, uměleckou výzdobu obstarávají oslovení výtvarníci a muziku přímo na place mixuje DJ dle požadované či přirozené atmosféry.

Auta parkují hned u stolů dostupných pouze po rezervaci za 3000 USD (66.000 Kč) na celý večer, kdy je k dispozici vyškolený asistent odpovídající na veškeré dotazy k vystaveným exemplářům. Elo dokázal spojit dříve odlišné světy, asi těžko bylo kdysi představitelné hodovat v plné garáži. Dodaná vozidla jsou součástí kulturního celku a znamenají něco víc než jen kusy železa. Účelem je pochopit muzejní kusy jako dědictví rýsované s láskou a vášní, kterou cítí i inženýr, designer, malíř, kuchař nebo DJ.

Každá akce se koná v centrální části areálu neboli parkoviště pod širým nebem. Součástí velké otevřené části je šest krytých stolů z leštěného hliníku včetně stání pro nablýskané automobilové klenoty. Jejich obsazení se může měnit v závislosti na formě a tématu společenské události. Elo byl podle svých slov velmi potěšen šancí otevřít první kulinářský showroom svého druhu, od první chvíle prý slýchá jen pozitivní komentáře.

video

Související články

Témata
31. 10. 2021 07:41
Zlín
Ve Zlíně je kavárna a jmenuje se Lusso caffe a v interiéru mají Ferrari.
Je na třídě T.Bati.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud