Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Martin Vaculík: Rozmrazujete ráno skla s nastartovaným motorem? Na toto si dejte pozor

redakce AUTO.CZ redakce AUTO.CZ 9. 1. 2022 • 06:53
17
155
Zobrazit náhledy (17)
Očistěné musí být celé čelní sklo. Trochu rozmrazovací kapaliny ušetříte, když roztátou břečku s přípravkem nahrnete na dosud zamrzlou část skla. Ilustrační foto Ilustrační foto Přimrzlé dveře uvolníme tak, že nastříkáme rozmrazovací kapalinu na rozhraní karoserie a dveří. Po chvíli houpavými pohyby vyvíjíme tlak, dokud ledový škraloup v gumovém těsnění nepovolí. Přimrzlé dveře uvolníme tak, že nastříkáme rozmrazovací kapalinu na rozhraní karoserie a dveří. Po chvíli houpavými pohyby vyvíjíme tlak, dokud ledový škraloup v gumovém těsnění nepovolí. Elektrická škrabka na okna Elektrická škrabka na okna Elektrická škrabka na okna Elektrická škrabka na okna Elektrická škrabka na okna Ilustrační foto Ilustrační foto

Technický expert Světa motorů vás zdraví v novém díle videoporadny. Tentokrát půjde tematicky o problematiku týkající se zimních měsíců.

Automobilový specialista Martin Vaculík se zaměřil na strasti motoristů v zimních měsících. V novém díle videoporadny se rozpovídal o škrábání zamrzlých skel, ale i jejich rozmrazování s nastartovaným motorem.

Který postup doporučuje? A na co byste si měli dát pozor, když okna s nastartovaným vozem rozmrazujete příliš často? Všechno podstatné se dozvíte ve videu přiloženém výše. A pokud vás zajímají i další videa Martina Vaculíka, nebo máte tip na příští téma, nezapomeňte nám dát vědět v diskuzi nebo na našem instagramovém profilu @auto.cz.

Související články

Témata
Avatar - Ronault.
24. 1. 2022 21:39
Re: Garáž
PSA co mám odpozorovano ještě lépe a to všechna naše auta stála vždy v garáži zasklená, kde se netopilo, ale jelikož je vedle kotelny, tak tam kolem 10 st určitě je.
Jinak já teď jezdím tak jednou za týden až dva na ruční myčku, kdy to i zespod bezkontaktně opláchnu, přecejen je to koncern a Afriky, kdo ví co tam černoši vyrobili
Avatar - Ronault.
24. 1. 2022 21:38
Re: Garáž
Ukončil je silné slovo
Avatar - Ronault.
24. 1. 2022 21:37
Re: Garáž
Já být fanatický Fordista, ale zároveň si někdy odskočit na VW, protože být Fordista za každou cenu a vždy, tak zo musí být člověk buď hloupý nebo slepý, tedy jsi normální pokrytec, a mluví se o kvalitní antikorozní ochraně, tak šoupu v tichosti nohama a raději se nehlásím, ještě s fanatickými Mazdisty by jste se tam mohli kamarádit.
Avatar - Barrichello
15. 1. 2022 10:42
Re: Kdo zná rozmrazovač skel
Mam jen jednu ameriku, ta vyhřívání předního okna nemá, resp. tlačítko tam je, ale to je ofuk....

Do Mini to Helmuti nemontují, to víš .
Avatar - Barrichello
15. 1. 2022 10:39
Re: Kdo zná rozmrazovač skel
Carlson nebo W5 z Lidla....

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud