Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mercedes měl nejsilnější červenec v historii, bylo na čase

ČTK ČTK 8. 8. 2019 • 17:45
58
1
Zobrazit náhledy (58)
Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC Mercedes-Benz EQC

Německý automobilový koncern Daimler zahájil druhou polovinu letošního roku silným růstem.

Odbyt jeho luxusních automobilů Mercedes-Benz v červenci meziročně vzrostl o 12,7 procenta na 188.857 vozů. To představuje nejlepší červencový výsledek v historii podniku, oznámila dnes firma.

Odbyt mercedesů se tak v červenci zotavil po téměř čtyřprocentním poklesu v předchozím měsíci. V Evropě prodej vzrostl o více než 12 procent, v Číně se zvýšil o 13 procent a ve Spojených státech téměř o 23 procent.

"Se začátkem třetího čtvrtletí jsme velmi spokojeni. Nejlepší červenec všech dob z hlediska prodeje vozů Mercedes-Benz potvrzuje naše příznivá očekávání pro nadcházející měsíce," uvedla členka představenstva Daimleru Britta Seegerová, která je zodpovědná za marketing a odbyt v divizi Mercedes-Benz Cars.

Od začátku roku ale zatím odbyt mercedesů stále vykazuje pokles. Automobilka v období od ledna do července prodala 1,324 milionu mercedesů, což je o 2,4 procenta méně než před rokem.

Související články

Témata
Avatar - Hammunasakra
8. 8. 2019 18:07
V době spíš propadů
Tak na čí úkor to asi bylo = Audi?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud