Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mladá hasička pět let neřídila, teď usedla do Tatry 6x6. A na smykové desce všem vytřela zrak

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 13. 2. 2019
10
Dobrovolná hasička Monika usedla po letech opět za volant a rovnou do nákladního vozu. Jak si počínala na smykové desce?

360p720p

Hodně zajímavé video se o víkendu objevilo na sociálních sítích Centra bezpečné jízdy Libros Ostrava. Součástí je polygon a samozřejmě i smyková deska, na kterou byla tentokrát připravena Tatra Phoenix 6x6.

A aby to bylo ještě zajímavější, za volant usedla mladičká dobrovolná hasička Monika. Čím je to tak zajímavé? Pět let neseděla za volantem, nikdy neřídila nákladní automobil a nikdy neabsolvovala jízdu na smykové desce.

Monika si ale vedla mimořádně dobře a svou jízdou doslova bořila mýty. Při všech třech jízdách totiž všem přítomným vytřela zrak a slov chvály se jí dostává i v komentářích. „Kdyby se to stalo jen jednou, mohli bychom to považovat za náhodu. Monika však na smykovou desku vjela třikrát a pokaždé krizovou situaci zvládla brilantně,“ píší instruktoři z ostravského centra.

Jen se podívejte sami v přiloženém videu, jak si dobrovolná hasička s krocením obrovského nákladního vozu poradila. Za nás klobouk dolů!

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

Avatar - flepper
Sikula
flepper
| 14. 2. 2019
s tym sa da len suhlasit, aj ked vseobecne by tento smyk mal zvladnut kazdy kto je na ceste.....pri zadokolke doslova povinnost...tu chcem ale podotknut, ze na osobnom aute je to jednoduche , slecna to ale zvladla na nakladnom aute kde volant je omnoho väcsi a teda natocit tie kolesa a rychlo zareagovat je podla mna omnoho tazsie....
Avatar - CICERO
Sikula
CICERO
| 14. 2. 2019
Mám cit, pro komentáře a události ;-) Kdopak z Vás to ocení?
Avatar - CICERO
Sikula
CICERO
| 14. 2. 2019
Já jsem Petrol hned! >:D
Avatar - CICERO
Monika, Monika Lewinská? Ale co když to byl Pavel? ...
CICERO
| 14. 2. 2019
>:D Co na tom... Dycky Tatra!
Avatar - white label
Sikula
white label
| 13. 2. 2019
No, já bych to takto na ženy nevymezoval..., spousta kopyt je i mezi chlapy, a to včetně těch, co si hrají na petrolheady.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku