Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Mrkněte na premiéru nové Škoda Slavia!

Ondřej Mára Ondřej Mára 17. 11. 2021 • 11:57
65
6
Zobrazit náhledy (65)
Škoda Slavia Škoda Slavia Škoda Slavia Škoda Slavia Škoda Slavia Škoda Slavia Škoda ještě letos představí nový sedan Škoda ještě letos představí nový sedan Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Rapid (Indie) Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq Škoda Kushaq

Již zítra v 9:30 středoevropského času bude představen druhý sériový model vyráběný v rámci projektu India 2.0.

Mladoboleslavská automobilka nás v posledních týdnech láká na premiéru hned dvou modelů. Tím prvním je modernizované SUV Škoda Karoq, na jehož odhalení si však budeme muset počkat až do 30. listopadu. Druhou premiérou je však zcela nový sedan Škoda Slavia, který se představí již zítra.

Světovou premiéru nového sedanu pro indický trh, který se stane druhým sériově vyráběným modelem v rámci projektu India 2.0, přitom budeme moci všichni sledovat prostřednictvím živého vysílání na YouTube, které začne v 9:30 středoevropského času.

Připomeňme, že Škoda Slavia je kompaktním sedanem segmentu A0, který je v Indii nesmírně populární. První zveřejněné skici pak poodhalují emotivní dynamický design exteriéru, vyvážené proporce a silueta vozu by měla evokovat kupé.

Prostorná kabina by měla nabídnout volně stojící displej infotainmentu, kulaté výdechy ventilace a nápisy Škoda po stranách přístrojového štítu – podobně jako nová Fabia. Automobilka navíc slibuje také řadu praktických Simply Clever prvků.

Stejně jako SUV Kushag, také nový sedan Slavia je postaven na platformě MQB-A0-IN. Jde o variantu modulární platformy MQB koncernu Volkswagen, která byla speciálně upravena společností Škoda Auto tak, aby odpovídala požadavkům pro indický trh.

Samotné jméno vozu Slavia pak odkazuje na bohatou historii automobilky. Stejné jméno totiž nesly i první jízdní kola, která v roce 1986 začali v Mladé Boleslavi prodávat zakladatelé značky Václav Laurin a Václav Klement. Stejné jméno pak dostaly také motocykly. Nový model Slavia tak vzdává hold tradicím a současně chce být začátkem nové éry automobilky Škoda na indickém trhu.

Související články

Témata
Avatar - MartinNejedly
19. 11. 2021 21:54
Re: To je určitě nějaká provokace s tím názvem.
:no:
Avatar - caliban
18. 11. 2021 07:02
To je určitě nějaká provokace s tím názvem.
Z Číny Škodu vypráskali, tak chtěj Tvrdíka a jeho komoušské bratrstvo na***t alespoň tím, že budou prodávat Slávii v Indii.
18. 11. 2021 02:42
Nechápu, že se Škodovka v ČR tou Slavií...
...tak chlubí. Protože jedině naštve své tradiční zákazníky, kteří u auta potřebují jednoduchou techniku a hlavně skvělý poměr cena/užitná hodnota. A tyto ingredience jim Škodovka naposled nabídla v případě Rapidu, zatímco nyní jim takové auto v Evropě již několik let zoufale chybí. Ovšem Indům ho nabízí... :-( To je vyslovená provokace... :-O
17. 11. 2021 23:57
Re: Tady názorně vidíme,
Jsi adekvátní člověk, puffyku?
17. 11. 2021 22:04
Re: Tady názorně vidíme,
Vy jste ekonomii neviděl ani z rychlíku. Inflaci a vlastně i všechny ekonomické krize způsobuje frakční bankovnictví a nekryté peníze.
A že v Indii nemají hloupé eko zákony a můžou tam prodávat auta za polovic, to taky není jejich chyba.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud