Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Musk obrátil: Nakonec podnikne právní kroky proti majiteli účtu, který sleduje pohyb jeho letadla

ČTK
Diskuze (4)

Majitel americké internetové společnosti Twitter Elon Musk podnikne právní kroky proti vlastníkovi twitterového účtu, který sleduje pohyb Muskova soukromého letadla. Musk to uvedl na svém twitterovém účtu a své rozhodnutí vysvětlil tak, že je ohrožena bezpečnost jeho syna.

Účet používal veřejně dostupné letové údaje a informoval o každém vzletu a přistání Muskova soukromého letadla. Účet patřil 20letému americkému vysokoškolákovi Jacku Sweeneymu. Společnost Twitter účet už ve středu zrušila, což Sweeney potvrdil na svém soukromém twitterovém účtu, který byl také pozastaven.

Musk je druhým nejbohatším člověkem na světě a dnes na twitteru napsal, že auto s jeho synem lil X sledoval minulou noc v Los Angeles nějaký stalker, který si myslel, že v autě je Musk sám. Později stalker autu zablokoval cestu a vylezl na jeho kapotu. V dalším odstavci Musk informuje o zahájení právních kroků proti Sweeneymu a dalším, kteří se podle něj pokoušeli škodit jeho rodině. Sweeney serveru BBC souvislost mezi incidentem a svým účtem popřel.

Video se připravuje ...

Musk dodal, že jakýkoli účet odhalující polohu lidí v reálném čase bude pozastaven, "protože jde o porušení fyzické bezpečnosti“. Nový šéf Twitteru několikrát řekl, že chce chránit svobodu projevu na sociální síti. Začátkem listopadu na twitteru napsal, že je natolik zarytým zastáncem svobody projevu, že účet pro sledování letadel nezakáže, třebaže jej označil za "přímé ohrožení osobní bezpečnosti".

ČTK
Diskuze (4)

Doporučujeme

Avatar - WinDiesel
18. 12. 2022 11:31
Re: Vy levičáci
Vrať se na salaš bačo, a tam umlčuj názory ovcí
tady si drze otvíráš ústa, obsah příspěvku nula
Nemáte na Slováči žádné diskuze?
18. 12. 2022 02:20
Re: Vy levičáci
Už si videl toho úbožika v zrkadle, čo píše slaboduché príspevky na ACZ? Tak sa pozri a sklapni.
17. 12. 2022 21:45
Re: Vy levičáci
Přesně..... :yes: :yes: :yes:
17. 12. 2022 21:23
Vy levičáci
to mate těžký. Fandite EV a Tesle, ale zároveň nenávidíte fakt, ze Musk vyhání tu levičáckou cenzurní chátru z Twitteru. Pak musite na AUTO psát takový zbytečný hejtovací články, který s automoto nemají nic společného.