Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Na Balkáně postavili funkční repliku Cybertrucku. Nejezdí však na elektřinu

Jan Zajíc Jan Zajíc 20. 8. 2020 • 06:56
6
19
Zobrazit náhledy (6)
Tesla Cybertruck replika

Tesla Cybertruck rozděluje veřejnost na dva tábory. Jeden originálnímu pick-upu fandí, druhý se neortodoxnímu designu vysmívá. Nic mezi tím snad neexistuje.

Pravdou ale je, že Cybertruck dokázal získat spoustu pozornosti a že se o něm ještě poměrně dlouho po premiéře mluvilo a psalo.

Někteří lidé šli ale ještě dál, než že by o něm jen diskutovali. Krátce po odhalení vozu totiž začaly vznikat také více či méně povedené kopie. A právě do jedné repliky se pustili i nadšenci v Bosně a Hercegovině. Po osmi měsících práce, kterou zkomplikoval nový koronavirus, bylo hotovo.

Výsledek vypadá působivě. Pick-up skutečně působí jako Cybertruck - nejen tvary, ale i mnoha designovými detaily a dokonce také podobou a zpracováním vnitřku. Rozdíly se ale přesto najdou.

A nechme teď stranou vtipné narážky, že skutečnost, že se jedná o pouhou repliku Tesly, na první pohled prozrazují dokonale lícující panely karoserie...

Hlavní rozdíl se ukrývá v použité technice. Společnost Stark Solutions (jejíž vedení má zřejmě rádo Iron Mana), která podle dostupných informací falešný Cybertruck postavila pro nejmenovaného zákazníka, totiž jako základ údajně použila pick-up Ford F-150.

Související články

Témata
Avatar - Blue Sun
21. 8. 2020 16:06
Re: Chodci
No... asi tam není pod kapotou ten problematický motor...
Avatar - Hammunasakra
21. 8. 2020 10:47
Re: Zdravím na Balkán i Kočnera do Madiar !!!
Jó kdyby naftu proti benzínu tlačilo JEN dotování ceny :-)

Ono je to i kila a litry a množství co se vyrobí z barelu :*)
21. 8. 2020 10:39
Chodci
By mě zajímalo, jestli se Tesle povede získat evropskou homologaci, pokud to fakt bude prodávat. Třeba nový Golf má divně vypouklou kapotu, aby mezi plechem a motorem bylo víc místa kvůli ochrany chodců a tady vzniká něco takového.
21. 8. 2020 10:21
Re: Zdravím na Balkán i Kočnera do Madiar !!!
On se pozdraví sám, a zapěje zdravici o dotované...
21. 8. 2020 10:20
Re: Zdravím na Balkán i Kočnera do Madiar !!!
:-[] :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud