Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Omlazený VW Polo vykreslen podle špionáží. Teď je to ještě více baby Golf!

Jan Zajíc Jan Zajíc 12. 1. 2021 • 19:34
52
9
Zobrazit náhledy (52)
vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy vw testy malevozy

Co nevidět dozraje pro malý Volkswagen Polo ideální čas na facelift. Podívali jsme se, jaké změny by omlazovací procedura mohla přinést.

Od premiéry šesté generace Volkswagenu Polo uběhlo tři a půl roku, což znamená jediné - blíží se čas modernizace, který malému hatchbacku pomůže dohnat krok s konkurencí. Intenzivní práce na něm ostatně potvrzuje aktuální špionážní fotografie šířící se napříč sociálními sítěmi.

Kolega a grafik Honza Lušovský nelenil a na základě těchto snímků přetavil vyhlížené změny na sériové auto. Jeho inovace si můžete prohlédnout v přiložené fotogalerii. Autor se domnívá, že na rozdíl od většiny konkurentů tu dojde na opravdu rozsáhlé inovace zadních partií. Očekávat máme rozdělené zadní svítilny po vzoru Golfu či Tiguanu, případně i poupravené zadní blatníky. A chybět nebude ani název modelu pod logem uprostřed.

Modernizace se pochopitelně dotkne i přídě, kde by měla přinést přepracovaný nárazník, upravenou masku a přepracovanou grafiku světlometů. Všechny změny přitom mají proběhnout v duchu osmé generace Golfu, oba vozy si tak co nevidět budou ještě podobnější.

Vedení automobilky se před lety nechalo slyšet, že jakmile se mild-hybridní pohony nastěhují pod kapotu větších modelů na platformě MQB, nebude něco podobného problém i u těch menších. Předpokládáme tedy, že by se Polo (možná jako první koncernový prcek) mohlo dočkat motorů eTSI. Pod tímto označením se ukrývá mild hybrid se 48V palubní sítí a Volkswagen jej aktuálně nabízí s objemem 1,0 a 1,5 litru.

video

Související články

Témata
13. 1. 2021 11:48
Re: no, proč ne
To tě lituju, vím, že je vás takových víc co se musí do práce hrozně trmácet. Já nemusím, mám to z postele do práce 4 metry.
Avatar - Ada je zase tady
13. 1. 2021 11:09
no, proč ne
Když v tom bude diesel a zůstane v tom ruční brzda a manuální převodovka, dovedu si to představit jako slušnou ekologickou alternativu pro dojíždění do práce (mám to po dálnici 60km).
Avatar - SKAY
13. 1. 2021 08:31
to je auto
nu což rozplácly předek dole plácačky na mouchy nějaké led dvacet odstínu šedého laku . Prostě produkt VW s minusy a plusy. Tož Polo svěží díra do světa :-)
Avatar - Ronault.
12. 1. 2021 22:54
Facelift
Zezadu hezčí, rozbili tu velkou plochu mezi světly, ale ten předek vůbec, přišlo to o dravost a identitu...
Avatar - Mikesus
12. 1. 2021 22:25
Re: Re: 48V palubní síť
A ty už taky konečně něco kupuješ? Nebo stále téžjen bychaříš nad superbem?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud