Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Paříž 2018 živě: Ještě jedno randíčko s krásnou Kiou Proceed!

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 3. 10. 2018
13
8
Zobrazit náhledy (13)
Kia Proceed Kia Proceed Kia Proceed Kia Proceed Kia Proceed Kia Proceed Kia Proceed Kia Proceed
S tímto autem už jsme vás sice seznámili při jeho oficiálním představení v Barceloně, ale líbí se nám tak moc, že jsme jej na pařížském výstavišti nemohli nenavštívit.

Atraktivní shooting brake Kia Proceed se nám poprvé představil v polovině září na prezentaci v Barceloně, ještě předtím jsme vám přinesli veškeré oficiální informace. Nový Ceed se sice nabízí coby hatchback a kombi, automobilka se však nechtěla názvu Proceed vzdát a dala jej právě této novince se stylovější zádí. Není to však jen o pohlednějším víku zavazadelníku, kromě kapoty a předních blatníků nezůstal kámen na kameni.

A protože se nám auto fakt moc líbí, věnovali jsme mu pozornost i na pařížském výstavišti. Podívat se tak můžete, jak je na tom s místem vzadu či zavazadlovým prostorem. No řekněte sami, nevypadá to auto prostě parádně?

Proceed má architekturu K2 jako kombík, ale dostal jiné nastavení tlumičů a pružin v návaznosti na kabinu posunutou více dozadu. A pokud vás zajímá, jestli dobře také jezdí, musíte si počkat na lednové mezinárodní jízdy, na kterých samozřejmě nebudeme chybět!

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - kaa
hezká
kaa
| 4. 10. 2018
Ta moda tabletů na palubovce mi také pije krev. Ovšem vrchol ošklivosti jsou přístrojovky u nových MB.
hezká
chytrak1
| 4. 10. 2018
Opravdu hezký auto, neřekl bych že dokonalý, ale hezky. Určitě hezčí než mercedes CLA. Někde na úrovni Seatu Leon ST. Ještě trochu vylepšit interiér a bude koupěschopný auto. Zatím ale zejména ten tablet uprostřed a ovládání klimatizace jsou strašný.
Avatar - iudex
Krásnou Kiou?
iudex
| 4. 10. 2018
Mne sa to páči tak moc, že o tom reálne uvažujem ako o budúcom rodinnom aute. Síce primárne mám v hľadáčiku liftback strednej triedy, ale tento shooting brake vyzerá parádne, hlavne v tej červenej na 18kach a s 204k motorom to môže byť aj pekne dynamické zvezenie. Pre mňa reálna alternatíva napr. k Insignii GS 1,6t. Uvidíme ale, ako to bude jazdiť (a ako v Kii navýšia cenu, je mi jasné, že vybavená GT so 150 kW motorom nebude pod 20t a tej strednej triede sa asi aj cenovo dorovná).
Krásnou Kiou?
shawt
| 3. 10. 2018
Bez si sednout do Skodovky, aby ses uklidnil ;-)
Krásnou Kiou?
zaplosak
| 3. 10. 2018
kdybych si dělal srandu napíšu:
Přijde cikán na úřad práce a říká: Dobrý den jsem cikán, nebyl jsem nikdy trestaný, nejsem potetovaný, jsem české národnosti a mám velkou chuť pracovat. Máte nějakou práci? Ano, máme, 40.000 měsíčně, sekretářka a auto. A cikán říká: vy si ze mě děláte srandu!? No, ale vy jste s tím začal…

I mě se líbí, navíc už 5 let ceeda sw mám tak vím že je i kvalitní... ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku