Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Porsche ukázalo speciální 911 Turbo S. Dostanete ji jen k tryskáči za čtvrt miliardy

Jan Zajíc Jan Zajíc 7. 11. 2020 • 12:04
6
1
Zobrazit náhledy (6)
Porsche 911 Turbo Embraer

S limitovanými edicemi přicházejí automobilky každou chvíli. Porsche ovšem nabídku specialit posouvá na novou úroveň.

Německá automobilka se totiž dala dohromady s brazilským výrobcem letadel Embraer a výsledkem této spolupráce je exkluzivní pár sportovního vozu a tryskáče. Konkrétně jde o letoun Phenom 300E a Porsche 911 Turbo S.

A pár myslíme doslova, bez jednoho totiž nemůžete mít druhé. Jinými slovy si prostě musíte koupit tryskáč Embraer, abyste se dostali i k limitované 911.

Oba stroje jsou samozřejmě barevně sladěné, což v tomto případě znamená kontrastní lakování a dva odstíny šedi, které doplňují chromové a modré akcenty.

Interiéru se v případě 911 věnovalo oddělení Manufaktur, které se údajně inspirovalo kokpitem tryskáče. Změny jsou ale hlavně kosmetické a opět zahrnují šedé a modré detaily. Porsche slibuje, že stejnou konfiguraci standardní 911 nikdy nedostane.

A protože k dispozici je jen 10 kusů netradičního páru, nesmí chybět štítek s upozorněním, že sedíte v jednom z deseti exemplářů.

Asi tušíte, že nepůjde o levnou legraci. Dvojice pozoruhodných strojů vyjde na nějakých 245 milionů korun. Kromě private jetu a sportovního auta ale dostanete také speciální plachtu na Porsche, barevně a tvarově sladěnou sadu zavazadel a také hodinky 1919 Globetimer UTC, jejichž design pochopitelně také ladí s letounem a autem.

video

Související články

Témata
7. 11. 2020 19:34
Gulfstream a Ferrari
No tak asi bych spis vzal ten Gulfstream a Ferrari, ale tak treba nekdo musi setrit a lita brazilskym letadlem, tak aspon to auto bude mit fajn :-! :-! :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud