Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Pozor, jede tank - T72 M4CZ (Roadlook TV)

Libor Zezulka Libor Zezulka 7. 2. 2010 • 07:28
115
Můžete se rozplývat nad terénními schopnostmi Nissanu Patrol, Mercedesu třídy G nebo třeba Suzuki Jimny. Jenže pouze do té doby, než se projedete v něčem, co si říká T72 M4CZ. Ano přátelé, testovali jsme tank.

Co k tomu dodat? Snad jenom to, na co v speciálním dílu Roadlook TV nezbylo místo. A to že všichni, se kterými jsme se ve vojenském prostoru u Přáslavic setkali, byli hrozně fajn, ochotní, vstřícní a hlavně každým coulem profesionálové, což nás docela uklidnilo.

Pokud patříte do generace základní vojenskou službou nedotknuté a obrázek armády ve vaší hlavě zformovaly snímky jako Černí baroni nebo Tankový prapor, byli byste možná stejně jako my mile překvapení sice přísným řádem, ale relativně pohodovou atmosférou a lidmi, které jejich práce baví.

Slovo práce sice může v tomto kontextu znít divně, ale co si budeme nalhávat, ono to tak je. Tedy vojákům ze 73. tankového praporu Přáslavice posíláme ještě jednou poděkování a vám zase testík tohoto drobečka, modernizovaného tanku T72 M4CZ.

Témata
Avatar - FRPE
23. 3. 2010 16:21
Vážně
Dost dobrý! :yes:
Avatar - skejpa
12. 2. 2010 15:07
Re: Nejvíc mazec:)
zas tak bych to nehrotil. me se libi, ze roadlook je takovej modernejsi a daleko vic na jizdni vlastnosti a kvalitu materialu nez treba u ostatnich, kde se hodnoti hlavne velikost kufru a spotreba. jasne, ze se maji co ucit ale rozhodne maji na to byt v televizi casteji nez napriklad AMR. jejich "testy" jsou vetsinou k smichu a historicky plechovky me treba vubec nezajimaj.
Obcas mi vadi pan Zezulka (a jeste vic slecna hanicka) ale treba v tomhle dile mu nemam co vytknout.
Avatar - skejpa
12. 2. 2010 15:02
Luxus
co k tomu dodat. POWER :-)

A ten smyk na zaver ? FAMOZNI >:D

P.S.: kdopak asi platil benzin ? xD
Avatar - Johny.Rico
9. 2. 2010 15:41
Re: PERKINS DIESEL
Hm, a co se pak musí dávat do Liebherr >:D To musí být pecka!
Avatar - Johny.Rico
9. 2. 2010 15:39
Re: Merkava IV
Já slyšel o Leopardu 2... Deutschland über Alles >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud