Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Koleos se dočkal druhé modernizace (2x video)

Ondřej Pavlůsek
Diskuze (42)
Renault představuje faceliftované SUV Koleos pro modelový rok 2014. Premiéra se odehrává v hlavním městě Argentiny.

Na šestém ročníku mezinárodního autosalonu v Buenos Aires má světovou premiéru Renault Koleos s novým designem a upravenou výbavou. V podobě konceptu se toto SUV veřejnosti představilo na pařížském autosalonu 2006. Sériové provedení mělo premiéru v roce 2008, v němž vstoupilo i na český trh.

První výrazná modernizace Koleosu se odehrála v roce 2011 a ta druhá se představuje nyní. Renault prozatím odhalil jen podobu exteriéru a změny ve výbavě interiéru.

Nejvýraznější proměnu mají za sebou přední partie. Renault pro Koleos připravil zcela nový přední nárazník, na nějž navazuje nová maska chladiče, v jejímž středu je umístěn velký znak automobilky.

Spolu s novým designem předních partií byla upravena i paleta laků karoserie, kterou rozšiřuje nový odstín Ebony Brown. Novým designem se mohou pochlubit i kola modernizovaného Koleosu.

V interiéru se odehrály pouze decentní změny, které představují upravené ovladače klimatizace, nové obložení imitující strukturu dřeva a multimediální systém R-Link. V rámci příplatkové výbavy nabídne Renault mimo jiné audio systém Bose, parkovací kameru a systém sledování slepých úhlů.

K technice ukryté pod kapotou modernizovaného Koleosu se Renault prozatím nevyjadřuje, ale i nadále má být tento model nabízen s pohonem předních nebo všech kol.

Ondřej Pavlůsek
Diskuze (42)
Avatar - Jaros71
24. 6. 2013 01:21
Rychle nový model..
Tady je facelift marný..! :no: :no:
Je to sice malé vylepšení vzhledu..ale nestačí to. :-!
Rychle vrátit do Samsungu..a vyrobit normální evropské SUV!! 8-s
Avatar - kari.laz
21. 6. 2013 08:06
Re: Ovšem v této třídě je i nadále...
chlapče nešťastná, snad se z toho jednou dostaneš

PS: Tohle je jiná kategorie (i cenová)
[odkaz]
21. 6. 2013 07:49
Re: koleos, modus, laguna, latitude a dalsie prisery
A ty sa poučíš a zmúdrieš kedy? >:D
21. 6. 2013 07:49
Re: koleos a jeho nekonecne modernizacie
Kde si vzal tých 700? Základná cena je 590 tisíc za predokolku s dieslovým dvojlitrom 150 k v základnej výbave. Aj keď je pravda, podobný ix35 sa predáva o 80 tisíc lacnejšie, plus skoro stále tam majú ešte nejakú akciu. Renault je cenovo na úrovni VW Tiguan.
Zaujímavé - donedávna sa do Renaultu tunajší odborníci obúvali za nízke ceny, teraz mu vyčítajú vysoké ceny...
21. 6. 2013 07:42
Re: Jediný problém Koleosu
Koleosu to najviac pokazil prvý predstavený dizajn, po facelifte už to vyzerá o kus lepšie. Ide o nedocenený voz, priestorovo a variabilitou konkurenciu predčí a pomerom hodnota/cena tiež. Jeho chybou je, že nevsádza na lacné efekty, na ktoré dnešný absurdný trh zaberá.