Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Koleos se dočkal druhé modernizace (2x video)

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 20. 6. 2013 • 14:42
26
42
Zobrazit náhledy (26)
Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos Renault Koleos
Renault představuje faceliftované SUV Koleos pro modelový rok 2014. Premiéra se odehrává v hlavním městě Argentiny.

Na šestém ročníku mezinárodního autosalonu v Buenos Aires má světovou premiéru Renault Koleos s novým designem a upravenou výbavou. V podobě konceptu se toto SUV veřejnosti představilo na pařížském autosalonu 2006. Sériové provedení mělo premiéru v roce 2008, v němž vstoupilo i na český trh.

První výrazná modernizace Koleosu se odehrála v roce 2011 a ta druhá se představuje nyní. Renault prozatím odhalil jen podobu exteriéru a změny ve výbavě interiéru.

Nejvýraznější proměnu mají za sebou přední partie. Renault pro Koleos připravil zcela nový přední nárazník, na nějž navazuje nová maska chladiče, v jejímž středu je umístěn velký znak automobilky.

Spolu s novým designem předních partií byla upravena i paleta laků karoserie, kterou rozšiřuje nový odstín Ebony Brown. Novým designem se mohou pochlubit i kola modernizovaného Koleosu.

V interiéru se odehrály pouze decentní změny, které představují upravené ovladače klimatizace, nové obložení imitující strukturu dřeva a multimediální systém R-Link. V rámci příplatkové výbavy nabídne Renault mimo jiné audio systém Bose, parkovací kameru a systém sledování slepých úhlů.

K technice ukryté pod kapotou modernizovaného Koleosu se Renault prozatím nevyjadřuje, ale i nadále má být tento model nabízen s pohonem předních nebo všech kol.

Témata
Avatar - Jaros71
24. 6. 2013 01:21
Rychle nový model..
Tady je facelift marný..! :no: :no:
Je to sice malé vylepšení vzhledu..ale nestačí to. :-!
Rychle vrátit do Samsungu..a vyrobit normální evropské SUV!! 8-s
Avatar - kari.laz
21. 6. 2013 08:06
Re: Ovšem v této třídě je i nadále...
chlapče nešťastná, snad se z toho jednou dostaneš

PS: Tohle je jiná kategorie (i cenová)
[odkaz]
21. 6. 2013 07:49
Re: koleos, modus, laguna, latitude a dalsie prisery
A ty sa poučíš a zmúdrieš kedy? >:D
21. 6. 2013 07:49
Re: koleos a jeho nekonecne modernizacie
Kde si vzal tých 700? Základná cena je 590 tisíc za predokolku s dieslovým dvojlitrom 150 k v základnej výbave. Aj keď je pravda, podobný ix35 sa predáva o 80 tisíc lacnejšie, plus skoro stále tam majú ešte nejakú akciu. Renault je cenovo na úrovni VW Tiguan.
Zaujímavé - donedávna sa do Renaultu tunajší odborníci obúvali za nízke ceny, teraz mu vyčítajú vysoké ceny...
21. 6. 2013 07:42
Re: Jediný problém Koleosu
Koleosu to najviac pokazil prvý predstavený dizajn, po facelifte už to vyzerá o kus lepšie. Ide o nedocenený voz, priestorovo a variabilitou konkurenciu predčí a pomerom hodnota/cena tiež. Jeho chybou je, že nevsádza na lacné efekty, na ktoré dnešný absurdný trh zaberá.