Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rolls-Royce láká na vzácnou limitku Dawn Silver Bullet. Vznikne jen 50 kusů

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 12. 3. 2020 • 02:53
7
Zobrazit náhledy (7)
Rolls-Royce Dawn Silver Bullet Rolls-Royce Dawn Silver Bullet

Luxusní automobilka je známa svými vzácnými edicemi v omezených počtech kusů. Tou nejnovější je Dawn Silver Bullet Collection.

Automobilka Rolls-Royce dnes světu oficiálně představila první fotografie zachycující vzácnou limitku Dawn Silver Bullet. Jde o edici inspirovanou legendárními roadstery dvacátých let, která vznikne v omezeném počtu padesáti kusů. Tvůrci říkají, že novinka má představovat bezstarostný přístup k životu a rebelii po vzoru hollywoodských hvězd.

Dílo Rolls-Royce Collection Car se vyznačuje stříbrnou barvou, která podle tvůrců neodmyslitelně patří k historickým vozům, jimiž je inspirována. Detaily exteriéru jsou tmavé, řeč je o světlometech, ale třeba i náraznících, které mají v kontrastu s barvou karoserie vytvořit atraktivní atmosféru.

Uvnitř se Dawn Silver Bullet vyznačuje těmi nejluxusnějšími a ručně zpracovanými materiály. Nechybí prvky z uhlíkových vláken, ale třeba i kůže na masivní středové konzole. Rolls-Royce zatím do světa vypustil jen první náčrty, na podrobnější oficiální fotografie si ještě musíme počkat.

Cena zatím zůstává tajemstvím, je ale jasné, že tyhle kousky zamíří do prémiového klubu. Rolls-Royce říká, že model s britskou elegancí vyvolává nostalgické vzpomínky na minulost, zároveň je ale propojuje se sofistikovanými inovacemi budoucnosti. Dawn Silver Bullet Collection je prý skvělou platformou pro ty nejlepší road tripy napříč celým světem.

Balíček takových zážitků dostanete od automobilky jako součást vozu, jsou vyhrazeny jen a pouze pro vlastníky limitované edice. A jak si boháči dají vědět? Přece prostřednictvím Whispers, vlastní sociální sítě značky.

Zkrátka vlastní svět...

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud