Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Fabia: Výroba nové generace oficiálně spuštěna

Jan Mička Jan Mička 28. 8. 2014 • 23:58
29
74
Zobrazit náhledy (29)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia
Škoda Fabia je minulostí, přivítejte Škodu Fabia. V mladoboleslavském závodě se začala vyrábět její třetí generace.

Automobilka Škoda oficiálně spustila výrobu třetí generace modelu Fabia. Ta se po postupném odhalování detailů představila v kompletní vnější podobě již minulý týden a nedlouho poté následovala první fotografie interiéru. Šťastlivcům se možná naskytne příležitost zahlédnout první vyrobené kusy v okolí hlavního závodu v Mladé Boleslavi, oficiálně se však vůz představí na blížícím se autosalonu v Paříži.

Škodovka se na start výroby nové generace Fabie připravovala během celozávodní dovolené, která skončila v polovině srpna. Chce tak navázat na úspěchy předchozích dvou vydání městského modelu, pro který se dohromady rozhodlo více než 3,5 milionu zákazníků. Podle informací automobilky se do rozsáhlých úprav a modernizace závodu zapojilo 40 firem specializovaných na výrobní techniku a technologie.

Témata
30. 8. 2014 13:58
Re: VYDÍTE TAKY TY UMĚLE KYSELÝ KSICHTY V POZADÍ
Ti hošani a děvočky od dílen ani nemůžou být z škoda režimu nijak zvlášť vyplesklý, a trvá to roky nic novýho pod sluncem. Analyzuj reálie, na čechy si jen hrajou, furt stejný voblbovací spalovací popelnice [odkaz] to jim taky nijak zvlášť na náladě nepřidá. To není jako v nejlepší automobilce na světě = správně schutí a radostí.... to kdyby dělali alespoň tudle techno [odkaz] to by bylo inčí vzrůšo. Ale když je čověk robotizován a děnně polomrtvej baví ho pak za těch zpropadenejch 30táců jen leda to dojíždění z a do práce ve stále nový spalovací popelnicí, ikdyž jen vypůčený ;-) A na jiný myšlení mu energy už nezbývá
PS: to má samozřejmě svůj účel ;-)
Avatar - rimow11
30. 8. 2014 09:03
fabia
pekne nudne auto a taka šou okolo toho >:-[]
Avatar - boost.
29. 8. 2014 20:53
Re: Oficiálně?
Když už jsme u těch kusů určených k záhubě, tak jsem byl překvapen, že v rámci DriveNow jezdí po světě ještě ty elektrický jedničkový kupé ActiveE. Četl jsem na netu, že je odvážejí do šrotu (byla i fotka, jak je odvážejí kamionem), v USA. Pokud se nepletu, tak ta auta byla na pronájem nebo tak.

/OT
Avatar - twistedTSD
29. 8. 2014 18:11
Re: Renault forever
Pokud preferuješ ulítlosti typu Clio nebo 208, je to tvoje volba. Mně vyhovuje cítit se uvnitř útulně a příjemně, ne jako v cirkuse.

Kdyby tomu bylo jak říkáš, byl by to vlastně Kabaňův úspěch. Cílem unifikace je, aby i laici na první pohled věděli, co je daný vůz zač (byť jen značka).
29. 8. 2014 17:56
Re: Parkovačka
Mam vyfuk tak, ako bola motorka schvalena, ziaden ladak ani aftermarket, ale to e je z vnutornej strany od kolesa, z casti ho zakryva konzola, na ktoru je vyfuk uchyteny, a cely vyfuk ma z pohladovej strany vonkajsi chromovany pohladovy plast, takze kontrola by musela prebehnut na 4och, hlava skoro na zemi, aby to videl cez kardan, cinske skutre robia vacsi randal. Napad s trojnozkou a hlukomerom sa da uplatnit aj u aut, malokto vymeni vyfuk za originalny nahradny diel, ked "porovnatelne kvalitny diel" stoji niekedy len polovicu. Ten original z moto stoji cez 2000 Eur, takze menit za ruru za 600 usd nemienim, ale rozoberat ho pri cestnej kontrole :no: