Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda nabízí akci na příslušenství, které ocení nejen sportovci

Ondřej Mára Ondřej Mára 9. 5. 2022 • 07:52
18
1
Zobrazit náhledy (18)
Škoda City Škoda eBike Škoda eBike Lady Škoda Road Elite Škoda Kid 16 Škoda MTB 29 Full Škoda MTB 29 Škoda MTB Lady Škoda StretchGO Škoda StretchGO Škoda StretchGO Škoda Voiturette Škoda Voiturette

S nástupem hezkého počasí lidé opět vytahují kola a další sportovní vybavení, jehož přepravu může usnadnit zvýhodněná nabídka Škoda Originálního příslušenství.

Léto opět přináší možnost vrátit se k populárním venkovním sportům, které nám byly v uplynulých měsících zapovězeny. Pokud se však potřebujete i se svým rozměrným vybavením přepravit vozem, nastává otázka, jak to učinit co nejbezpečněji a nejefektivněji.

Řešením samozřejmě může být různé univerzální příslušenství, to však nemusí vždy zcela přesně pasovat na váš vůz, případně nemusí být ani levnější, než originální díly, u kterých je přitom zajištěna přesná kompatibilita a nechybí ani důkladné testování životnosti a bezpečnosti.

Majitele automobilů značky Škoda pak jistě potěší, že nabídka Škoda Originálního příslušenství nabízí do konce května zajímavé akce, ve kterých lze pořídit nejen doplňky pro vůz, ale také přímo sportovní vybavení, servisní díly a mnoho dalšího za výhodnější ceny. Nabídku přitom ocení zejména cyklisté.

Pro ně má automobilka v nabídce například praktický střešní nosič, který umožňuje přepravovat na střeše až čtyři kola. Díky lehké hliníkové konstrukci přitom nosič zbytečně nezatěžuje střechu, umístění kola usnadňuje samonastavovací držák rámu a zajištění pak nastavitelné pásky pro pneumatiky různých velikostí.

Nosič je vybaven zámkem, takže se nebudete muset bát od vozu vzdálit, prošel zátěžovými a bezpečnostními testy, splňuje normu City Crash a navíc při jeho používání nehrozí poškození automobilu. Střešní nosič se umisťuje na střešní příčníky, kterých má přitom značka v akční nabídce hned několik tipů pro různé modely.

Alternativou střešního nosiče je nosič na tažné zařízení. Ten pojme dvě kola o hmotnosti až 36 kilogramů, které navíc chrání proti odcizení zámkem. Zámkem je však vybaven i samotný nosič, který je tak bezpečně spojen s vozem. Přístup do kufru je ale zachován díky možnosti nosič jednoduše vyklopit. Pro přepravu (nejen) sportovního vybavení v kufru pak automobilka nabízí různé ochranné lišty zadního nárazníku i gumové a oboustranné koberce přímo do kufru.

Veškeré příslušenství, nejen pro cyklistiku, lze objednávat prostřednictvím Škoda E-shopu a jeho doručení je možné jak do domu, tak k autorizovanému obchodníkovi. U položek, kde se doporučuje následná montáž, se přitom doporučuje objednání právě k autorizovaným partnerům, kteří mohou se vším pomoci. Navíc je zde možné najít další zvýhodněné zboží.

V rámci Jarní servisní akce 2022 jsou totiž nejoblíbenější položky z nabídky Škoda Originální příslušenství dostupné často se slevou v rozmezí 10 až 15 procent. Například značkové cyklistické vybavení, jako helmy, dresy nebo nářadí, lze však sehnat až o čtvrtinu levněji. Ještě levnější jsou pak střešní nosiče.  Například příčný střešní nosič na Karoq získají zákazníci se slevou 35 %, na Superb a Kodiaq dokonce se slevou 40 %. Nabídka ovšem potrvá pouze do konce května.

Související články

Témata
9. 5. 2022 14:18
Informace o cenách...
...by se šikly.
Články odjinud