Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda uvede model Yeti na český i prostřednictvím letní hry

Škoda uvede model Yeti na český i prostřednictvím letní hry

Škoda uvede model Yeti na český i prostřednictvím letní hry Zdroj: acz

Diskuze (16)
Vedle tradičních aktivit souvisejících s uvedením nového modelu na trh přichystala Škoda Auto velkou interaktivní hru.

Ke klasickým inzertním kampaním, dealerským akcím a dalším PR aktivitám souvisejícím s uvedením Škody Yeti na český trh přibude navíc soutěžní hra s titulem „Chyťte si Yetiho, než on chytí vás”. Účastnit se mohou celé rodiny i jednotlivci – rozhoduje postřeh, orientační smysl a také dávka štěstí.

Od 1. července do 15. září 2009 budou na 76 místech po celé České republice umístěny kůly s raznicí se symbolem Yetiho a unikátním kódem. Cílem soutěžení je nalézt alespoň tři z nich a překreslit je do hrací karty, kterou lze vytisknout z internetových stránek soutěžní hry nebo osobně získat u prodejců Škoda, případně na dalších místech.

Ti kteří, kteří odhalí alespoň tři reliéfy, mají šanci získat některou z cen. Čím více symbolů účastník soutěže vypátrá, tím vyšší má šanci na výhru.

Hlavní cenou je zapůjčení vozu Yeti na zimní období zdarma – od svatého Martina do Velikonoc.

Informace, podrobná pravidla a nápovědy k jednotlivým úkrytům jsou na prezentační stránce celé soutěže www.mujyeti.cz.

Vstoupit do diskuze (16)