Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Fiat Sedici - šestnáctka s faceliftem

Ondřej Láník Ondřej Láník 25. 2. 2009 • 13:42
10
6
Zobrazit náhledy (10)
Fiat Sedici Fiat Sedici Fiat Sedici Fiat Sedici Fiat Sedici
Dvojče Suzuki SX4 zatím nedosahuje v Evropě popularity originálu, ale co není, může být. Na obzoru je totiž první modernizace.

Loni Fiat v Evropě prodal přibližně 24 tisíc vozů Sedici, které pro něj vyrábí Suzuki v Maďarsku. Na některých trzích (včetně toho českého) se prodej teprve opožděně rozbíhal. Konkurenčních Suzuki se za stejné období prodal téměř dvojnásobek.

Facelift bude zřejmě nákladově úsporný. Změní se přední nárazník jehož součástí se stane maska inspirovaná Bravem. Boky ani záď se nemění. Uvnitř lze očekávat spíše decentní změny materiálů, update by mohl přijít i v oblasti barevné palety. Asi marně se zatím bude čekat na nové turbodiesely.

Témata
26. 2. 2009 11:55
Re: nepřekvapí...
To je pravda, fiatistu nezaujme. Ale cena je téměř shodná. Podle mě to Sedici trochu víc sluší, hlavně přední maska je zajímavá a neokoukaná. A navíc má jiný vzorník barev, což znamená výrazné osvěžení. Jen toho oplastování je na můj vkus trochu moc. Suzuki si zase trochu sráží image tím fakt nepovedeným sedanem.
Avatar - DRBNUTY
25. 2. 2009 20:35
Re: nepřekvapí...
Suzuki SX4 sa u nas uz dost dlho predavalo,ked zacali predavat Sedici a sedici bolo naozaj o dost drahsie ked sa dostalo do predaja,ale teraz sa to uz tusim vyrovnalo...
25. 2. 2009 19:42
Re: nepřekvapí...
mozná má tvrdý platy, ale interier vypadá vpoho :yes: :-!
25. 2. 2009 09:29
Re: nepřekvapí...
Kde jsi vzal to, že levnější ? Snad ne jen rychlým pohledme do cenníku, podle kterýho se dnes auta nikde neprodávaj stojej +/- stejně, odlišnosti v konfiguraci výbav je minimum. :-)
Avatar - euro89
25. 2. 2009 09:08
nepřekvapí...
myslim, že nikdo ani od Sedici neočekával stejný prodejní úspěchny, jako má SX4... za 1. na některý trhy přišlo Sedici do prodeje až s dvou letym zpožděním po Suzuki, za 2. je Sedici dražší, než SX4 a za 3. je to Fiat je podle loga, takže každýho příznivce italských aut musí odradit hnusnej, strohej interiér s tvrdými plasty přesně v duchu všech aut Suzuki :no: a normální zákazník, kterej nemá oblíbenou konkrétní značku dá přednost Suzuki, protože je prostě levnější...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud