Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Spy Photos: Mercedes-Benz S - Nový Číňan? (nové foto)

Ondřej Láník Ondřej Láník 14. 3. 2009 • 22:08
10
10
Zobrazit náhledy (10)
Mercedes-Benz S Mercedes-Benz S Mercedes-Benz S Mercedes-Benz S Mercedes-Benz S
Premiéra inovované třídy se údajně odehraje v Číně. Rozvíjející se trh s miliardou obyvatel je lákadlem nejen pro výrobce lidových aut, ale i pro výrobce prémiového zboží.

Premiéru velkých evropských automobilových novinek neuvidíme v Číně poprvé. Loni se například v Pekingu oficiálně ve světové premiéře představilo Audi Q5 a sériová podoba Mercedesu GLK, o rok předtím viděli v Šanghaji návštěvníci dnes již ze stolu smetenou studii BMW Concept CS. Designový a technický facelift třídy S je prý nasměrován na letošní Shanghai Auto Show.

Už dříve zveřejněné sady fotografií předsériových vozů odhalily nové přední světlomety s integrovanými kruhovými světelnými zdroji a diodami pro denní svícení, které by třícípou hvězdu měly konečně zvýraznit tak, jak se to daří diodám ve světlometech luxusních Audi. Jiný je také celý přední nárazník. Hranatější zrcátka pocházejí z nové třídy E. Jejímu novému designu je přizpůsoben i zadní nárazník eska s dvojicí nebo čtveřicí hranatých koncovek výfuku.

Nová jsou u vlajkové lodi Mercedesu i zadní světla, která příjdou o segmenty provedené v barvě karoserie a dostanou nezaměnitelnou noční optiku tvořenou světelnými diodami.

Změny na motorech byly již předznamenány sérii konceptů čistých turbodieselů a hybridních verzí. Nové prvky výbavy, které přinese nová třída E, se jistě objeví i v inovované třídě S.

Související články

Témata
14. 3. 2009 20:57
Re: "Parada"
toto co pises za hluposti, nezabudol si nahodou ze clanok je o S-Klasse??? Taketo veci mozes pisat o hocicom ale nie o MB.
Avatar - Plautus
12. 2. 2009 12:30
Re: S-klasa
tú škodovku samozrejme odvolávam :-) , toto sa mi páči viac než dosť, veľmi pekné a vkusné :yes: :yes:
Avatar - Plautus
12. 2. 2009 11:39
Re: S-klasa
kukol som to ešte raz...ak to bude ako píšeš s tými zadnými, tak oki...zmiatlo ma to, lebo predné svetlá sú prelepené šedou páskou a vzadu to síce vyzerá na pásku, ale striebornú vo farbe karosérie (matú zámerne a v mojom prípade som im to zožral >:D ) , súčasná verzia ako dobre vieme, tam má pruhy lakované vo farbe karosérie, čo bolo zaujímavé...som zvedavý ako budú zadné svetlá vyzerať z jedného kusu, príde mi to ako donedávna používané škodovácke riešenie s tými dvomi bielymi pruhmi v červenom poli ;-)
Avatar - Plautus
12. 2. 2009 11:07
S-klasa
sa mi páči v súčasnej podobe, ale toto sa mi zdá zozadu prepruhované...vyzerá to akoby to pojali podľa čínskeho hesla: čím víc pruhú, tím víc adidas 8-s

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud