Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Thomas Hilse novým prezidentem značky Iveco

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 7. 11. 2019 • 17:35
22
Zobrazit náhledy (22)
Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY Iveco S-WAY

Thomas Hilse s více než dvacetiletými zkušenostmi zamířil na přelomu října a listopadu letošního roku do vedení značky Iveco na pozici jejího prezidenta.

Thomas Hilse na pozici prezidenta značky Iveco s účinností od 1. listopadu roku 2019 převzal odpovědnost za globální správu produktů, prodej, marketing a rozvoj obchodní i servisní sítě této značky, jejímž úkolem je budovat a rozšiřovat její přítomnost na světových trzích.

Nový prezident značky Iveco bude sídlit v italském Turíně, z nějž bude mimo jiné dohlížet i na další vývoj aktuálních modelových řad od nejmenší užitkových vozidel, která reprezentuje řada Daily přes Eurocargo a Trakker až po Stralis a nejnovější vlajkovou loď značky, kterou představuje modelová řada S-Way.

Gerrit Marx, prezident užitkových a speciálních vozidel, uvedl: „Jsme velmi rádi, že můžeme Thomase přivítat v naší organizaci. Připojuje se k nám ve významné době v naší historii, když jsme právě uvedli náš nový sortiment lehkých užitkových vozidel Daily a řadu Iveco Way s novým těžkým nákladním vozidlem S-Way, a představili jsme významné pokroky v digitalizaci a servisních službách v naší nabídce. Thomas přináší velmi dobré výsledky v obchodě s užitkovými vozidly a rozsáhlé mezinárodní manažerské zkušenosti, které budou cenné pro budoucí úspěch značky Iveco po celém světě.“

Thomas Hilse vystudoval strojní inženýrství a obchodní administrativu a je držitelem titulu M.A. v oboru mezinárodní vztahy. Na svém kontě má dvaadvacet let zkušeností získaných v průmyslu nákladních vozidel, autobusů a užitkových vozidel prostřednictvím různých mezinárodních manažerských pozic pro různé značky v Evropě, regionu NAFTA, Latinské Americe a jihovýchodní Asii. Jeho role pokrývaly všechny aspekty podnikání, od prodeje a rozvoje obchodu, přes zákaznický servis a plánování produktů, až po postavení generálního ředitele.

Zdroj: Iveco

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku