Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Tohle je rozhodně jeden z nejúžasnějších karavanů, co jsme viděli

Jan Zajíc
Diskuze (9)

Volkswagen Transporter patří mezi auta, která si lidé rádi předělávají nebo nechávají upravovat na obytné vozy. V tomto případě na to ale někdo šel úplně jinak.

Volkswagen T4 totiž spojil s přívěsem a vytvořil tak úžasný karavan, který může leckterým řidičům zamotat hlavu. Jen si ho představte připojený za stejně vypadající "té-čtyřkou"...

Stavba navíc vypadá vcelku kvalitně provedená. A také je celkem promyšlená. V motorovém prostoru je například ukrytý gril, místo předních sedadel zase zaujímá malý "gauč".

Uvnitř netradiční karavan připomíná spíš jídelní a společenskou místnost. Najdeme tu nejen kuchyňku s dřezem, vařičem a ledničkou, ale především sedačku ve tvaru písmene "U", která obepíná stůl.

Bohužel nevíme, jestli ze sedačky lze vytvořit i velkou postel, ale asi by to dávalo smysl. Samozřejmě existuje také možnost, že spací prostor poskytuje vůz, který přívěs táhne. 

V každém případě je tahle stavba podle nás skvělý nápad.

Jan Zajíc
Diskuze (9)

Doporučujeme

13. 9. 2020 18:37
Karavan
A proč ne? Vypadá to dobře. :-) My taky měli letos v plánu jet na dovolenou do Chorvatska s karavanem, ale nakonec z toho sešlo, protože se nám přes http://www.ubytovanivchorvatsku.cz/zadar/ povedlo sehnat luxusní apartmán za super peníze. :-)
7. 9. 2020 13:14
Karavan
Když má člověk hodně peněz, tak si může na dovolené dopřát opravdu velký luxus. My jezdíme do Chorvatska s karavanem a líbí se mi, že jsme tak pořád ve svém a máme takovou větší svobodu než v apartmánu. Karavan postupně vylepšujeme, takže to bude brzy top. Letos jsem například před létem koupil mobilní klimatizaci ze Vzdušínu https://www.vzdusin.cz/…ilni-klimatizace a byla to paráda, když jsme v karavanu neměli do rána vedro :-) .
Avatar - igi2
5. 9. 2019 12:07
Re: pěkný
U nás by to muselo být řešeno tak, aby byla ta bouda považována za náklad na tom podvalníku, na kterém to jezdí. Takže nesvařovat, přišroubovat přes nějaké třmeny a je to.
30. 6. 2019 05:14
karavan
karavan bez kadibudky je na nic
29. 6. 2019 21:33
tadyk mate video, jak to delal nejakej nemcour...
https://www.youtube.com/watch?…
https://www.youtube.com/watch?…

a vcetne razby serioveho cisla.. takze na znacky to jiste lze dostat.