Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Toyota otevře v ČR nový sklad náhradních dílů

Ondřej Láník Ondřej Láník 4. 3. 2006 • 21:10
194
Toyota oznámila, že otevře v České republice nový sklad dílů, aby mohla zajišťovat plynulé a včasné dodávky náhradních dílů a příslušenství v souladu s očekávaným vzrůstem prodeje automobilů. Sklad dílů bude postaven v Krupce v severovýchodních Čechách.

Toyota oznámila, že otevře v České republice nový sklad dílů, aby mohla zajišťovat plynulé a včasné dodávky náhradních dílů a příslušenství v souladu s očekávaným vzrůstem prodeje automobilů na evropských trzích. Sklad dílů Toyota Parts Centre Czech Republic (TPCCZ) bude postaven v Krupce v severovýchodních Čechách na ploše 12 000 m2 a v době zahájení provozu v květnu 2007 bude mít 75 zaměstnanců. Investice do TPCCZ se odhaduje na 10 milionů eur. S rostoucím automobilovým trhem a zvýšenou poptávkou po náhradních dílech by se měla kapacita TPCCZ dále rozšiřovat.

TPCCZ bude zodpovídat za dodávky náhradních dílů a příslušenství 250 prodejcům v České republice a ve východní části Německa. TPCCZ bude v pořadí již 14. evropským skladem dílů vybudovaným firmou Toyota.

Toyota vytvořila v roce 2005 na evropském trhu v pořadí již devátý prodejní rekord - s 964 208 prodanými vozy zvýšila odbyt o 5 % ve srovnání s rokem 2004. Ve svých závodech ve Velké Británii, Francii, Turecku, Polsku a České republice vyrobila Toyota v loňském roce 638 000 automobilů, 588 000 motorů a 337 000 převodovek. V letošním roce plánuje Toyota prodat v Evropě milion vozů a vyrobit zde při plném využití všech produkčních kapacit svých 8 závodů 806 000 automobilů, 860 000 motorů a 575 000 převodovek.

Témata
7. 3. 2006 00:05
Re: SOUMRAK TOMIOTŮ
Trochu hlouběji to promysli... prober své názory s otcem, případně s dědečkem. To budou určitě zkušení chlapi... třeba ti vysvětlí, že vedle čísel o kvalitě jsou na světě ještě i jiné hodnoty, Tome.
6. 3. 2006 22:55
Re: SOUMRAK TOMIOTŮ
Kdyby takoví, jako jsi ty, Tome, byli za čas u vesla tady v Evropě... tak bych tvému scénáři i věřil. Naštěstí tvé nezodpovědné dětské představy zůstanou tam kde je jejich místo... v klukovských snech... P.S. Tome, ozvi se za dvacet let... pak to proberem vážně někde u piva... zatím jsi pro mne jen neškodný japanonacionalista toho nejsmutnějšího kalibru, kterého jsem zde natrefil. Neboť míti radost z nového Yarise v garáži je úplně něco jiného, nežli tvůj toyotafanatismus, který nebezpečně povyšuješ na globální náboženství kapitálu. Styď se, prosím. Jinak samozřejmě můžeme pod jinými články rozvíjet lehce humorné dialogy o autech. Japanonacionalismus si ovšem strč za klobouk.
6. 3. 2006 22:01
SOUMRAK TOMIOTŮ
Zoufalství nezakotvenosti, tragedie nevědomí, směšnost dětských "globálních" pohledů na svět... to všechno tu v té nejryzejší, nejnaivnější a nejzoufalejší podobě reprezentuje Tom, tedy pro mne - TOMIOTA TOMITA. Mladý kluk, co se naučil anglicky a po večerech studuje čísla a tabulky a s každou vyrobenou Toyotou mu roste sebevědomí... Zatím si může dovolit být nezodpovědný, zatím může být dětsky naivní, zatím otěže světa v ruce nemá... naštěstí pro EVROPU. Prodal by jí totiž za levnější přední nápravu na Yarise... Není to k smíchu... je to k pláči, kam může dospět ambiciozní člověk bez znalostí souvislostí, bez potřebné dávky zkušeností a s nulovou životní moudrostí. Tak snad je Tomiota výjimkou. Jinak Amen s námi... Tomiota je opravdu šílený japanonacionalistický kamikaze, útočící ovšem na svou vlastní loď, na loď na níž veslujeme, co to jde, my... evropané.
5. 3. 2006 22:05
TAK TO SHRNU
Pánové, to byla jízda, Tom je tvrdě pod vlivem lotosového květu ;-) a má nějaké trauma s němci... hlavně, aby v tom nebylo nějaké fatální selhání s nějakou Gertrudou... za horký letní noci ;-) :yes: No, ještě že tu je víc těch, co maj rozum a vidí krásy Clia, Fiesty, Punta, POLA, FABIE... a přejí prodejní úspěchy Yarisu... v Japonsku. Ano, tam je přece Yarisův trh. Škoda, že Martin si nechá darovat od rodičů auto... tedy proti tomu musím důrazně zaprotestovat - žij tak, abys auto kupoval rodičům ty, a ne oni tobě!... jinak jsi na nic. A to myslím naprosto vážně. Bouchej od rána do rána, nechlemtej v putice dvanáctku a snaž se vydělat balík. Až ho vyděláš kup tátovi auto... abys mu splatil aspoň část toho co do tebe marně roky vkládal... Pak si vydělěj na svoje. Nebuď pasákem vlastních rodičů - FUJ. Teda, to jsem se rozčílil.... Takže... na závěr... tradičně... logicky... zde... ve středu středů - BRAVO EVROPA... BRAVO VW-PORSCHE:yes:
5. 3. 2006 21:53
Re: Poděkování redakci
Jen prachy, Martine, jen prachy... Tvé zkušenosti s Corolou jsou zkušenosti tisíců lidí tady s produkty z Korei, z Evropy... tys neprožil nic vyjímečného s Corollou. A neříkej mi, že být cena Focusu nižší, že bys nešel do Focusu... to je takřka vyloučené... Auto s nejlepším podvozkem světa v nižší střední... jenže holt musíš postit trochu víc vaty, viď... Koukám, že dostáváš auta od rodičů... to je také cesta... doporučil bych ti to dělat ale obráceně - ty kupuj auta rodičům svým... Musel bych se propadnout hanbou, kdyby mi měl táta dát auto... Ty nemáš ruce?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku