Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Bentley představuje možnosti individualizace. Jsou nekonečné

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 15. 9. 2016 • 04:28
1
Bentley prostřednictvím propagačního videa odhaluje svět téměř neomezených možností a schopností své individualizační divize Mulliner.

Tradiční značka Mulliner je s vozy Bentley a Rolls-Royce spojena po desetiletí. Původně samostatná karosárna byla pohlcena automobilkou v roce 1959, v době samonosných karoserií se přeorientovala na úpravy exteriéru a interiéru. Od roku 1991 pak spadá přímo pod Bentley.

Krátké video připomíná některé z prací této divize od Bentley Continental GT V8 S Convertible s karoserií v kombinaci oranžové a bílé barvy přes obložení interiéru kamennou dýhou až po Bentley Continental GT Speed Breitling Jet Team Series.

Za zmínku pak určitě stojí i sada rybářského vybavení pro model Bentayga a začátkem letošního roku rozšířená nabídka individualizačních prvků pro modelovou řadu Flying Spur, zahrnující i chladničku umístěnou v prostoru mezi opěradly zadních sedadel.

Související články

Témata
15. 9. 2016 13:08
Jarda s Bertoňákem...
.... konečně našli práci.... U Alfy to nevyšlo, tak je vzal Bentley.... Jinak si tu záplavu kýče nedokážu vysvětlit.... ;-)

Ale proti gustu.... ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku