Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Infotainment BMW má nejlepší ovládání na světě. A umí Apple CarPlay bez kabelu

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 2. 8. 2019
34
23
Zobrazit náhledy (34)
bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni bmw testy vyssistredni

Říkejte si, co chcete, ale otočný ovladač multimédií od BMW ještě nikdo nepřekonal. Nejen na něj jsme se zaměřili v našem dalším videu o infotainmentech.

Před časem nám v redakci dělalo společnost BMW řady 5. My jsme tuto příležitost využili nejen k tradičnímu testu, ale i novému videu o multimédiích a infotainmentech. Tento se jmenuje BMW Professional a jak už název napovídá, tenhle profík toho umí opravdu hodně.

Jednou z mnoha jeho výhod je obrovské spektrum možností ovládání. Není vám k dispozici jen dotyk, jak tomu bývá u jiných automobilek. Můžete využít třeba ovládání gesty, ze všeho nejraději jsme ale stejně používali otočný ovladač iDrive. Listování mezi jednotlivými položkami menu je s ním hračka, stejně jako vyťukávání adresy do navigace. Vrchní část ovladače je navíc dotyková a lze na ní psát písmenka adresy. To je rozhodně užitečná funkce, ale za jízdy to není zrovna snadná disciplína.

BMW navíc patří mezi hrstku automobilek, které umožňují využívat službu Apple CarPlay bez kabelu. Takový komfort není úplně zadarmo, to a mnohem více už se ale dozvíte v přiloženém videu.

Multimédia a infotainmenty předchozí díly:

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

...
| 12. 8. 2019
Súhlasím, že BMW to má top. Ten ich otočný ovládač je zatiaľ to najbezpečnejšie, čo som v aute našiel. Oproti dnešným dotykom hovadinám je to rozprávka... okrem toho, napr. vypnutie displeja ťuknutím doprava a potvrdením (ak si to správne pamätám) je TOP. Rovnako aj malý otočný čudlík vľavo pod volantom na reguláciu podsvietenia... to, čo má dnes VW group (nastavenie intenzity podsvietenia cez menu) by som trestal aspoň 10 rokmi basy..! 8-s
Re: Jak jinak!
| 10. 8. 2019
o tom ich otočnom ovládači si myslím to isté.
Pred x rokmi to bolo revolučné. Dnes je to už len otravné. Ostatní sú dávno ďalej.
Apple
| 9. 8. 2019
Ve videu mi chybí info, zda při bezdrátovém Apple CP to má nějaké zpoždení. Nebo zda je to ekvivalentní připojení přes USB.

Dále po připojení Apple CP již práce s navigací postrádá jakýkoli smysl, protože WAZE...
Hmmm
| 9. 8. 2019
Což o to, palubní systém má BMW fakt dobrý. O to víc mi vadí že mi v tom nejnovějším nefunguje žádný ipod tak jak má.
Re: Re: Re: Re: Jak jinak!
| 7. 8. 2019
Je mozne nastavit v BMW navigacii aby automaticky zobrazoval v casti obrazovky aj informacie ako odpocivadla, pumpy, zapchy atd? Skusal som novu X5 a nevedel to ani samotny predajca, pricom obrovsky display si to priam ziada. Pridal by som aj obrazok pre lepsiu predstavu ale neviem ako.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku