Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Video: Rekonstrukce silnice. Co u nás trvá měsíce, mají v Rusku za jediný den

Michal Fokt Michal Fokt 18. 8. 2016
32
Naši silničáři budou opravovat dálnici D1 dvacet let a až skončí, budou muset začít zase oz začátku. Jestli by to nechtělo změnit dodavatele...

Tohle asi nepotřebuje dalekosáhlé komentáře. Holt když se na šestiproudovku použije ne jedna asfaltovačka, ale šest a k tomu smečka válců a nákladních aut, jde právě nějak od ruky. Srovnejte s libovolným rekonstruovaným úsekem na D1, kde nezřídka neuvidíte ani nohu...

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

U nás
encore16V
| 22. 8. 2016
Nechcite ako to vyzera u nas s vystavbou dialnic :D.
V Presove robili 2.1 km usek cesty, nie dialnice 12 rokov :-).
Hezké, ale tohle není rekonstrukce.
Wolverine
| 19. 8. 2016
Nechci ted hledat na foru ty fotky, sledoval jsem tu rekonstrukci a byl jsem v Msk tyden v cervenci. Ano, tech 15 dni co predelavali chodniky se po necem jezdit muselo, byla tam provizorni dolni vrstva a znaceni. Ale faktem zustava ze predelavali celou kanalizaci a zakopavali elektricke vedeni, takze ta cela ulice byla prekopana.
V Rusku jsou přece
ikoptak
| 19. 8. 2016
No nevím, zas taková hitparáda to tam není. Pravda větší města kousek (ca.1.000km) od Moskvy ano. I když s každou stovkou km ta úroveň povrchu klesá.
Ale silnice nižší třídy to je zážitek, někdy radši jezdí po poli než po silnici.

Osobní zkušenosti mám.
Hezké, ale tohle není rekonstrukce.
ikoptak
| 19. 8. 2016
Nic ve zlém ale při kompletní rekonstrukci zůstává starý asfalt i s vodorovným značením? Možná v pár místech něco opravili dukladněji, zbytek je jen nový koberec.
Hezké, ale tohle není rekonstrukce.
Wolverine
| 19. 8. 2016
Tak si najdi dalsi info. Je to pokladka finalni vrstvy, predtim tu ulici kompletne prekopali, celkova rekonstrukce cca mesic, z toho 2 dny bez provozu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku