Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

BMW prý pracuje na elektrické sedmičce s dojezdem 600 km a parádním výkonem

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 7. 2. 2019
39
8
Zobrazit náhledy (39)
BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics BMW i Vision Dynamics
Důvěryhodný zdroj informuje o tom, že mnichovská automobilka již v tichosti vyšívá model BMW i7. Má jít o čistě elektrický model s hodně slušnými parametry.

Informaci o chystané elektrické novince přinesl BMW Blog, který již několikrát s předstihem a přesností informoval o chystaných novinkách mnichovské značky. Poslední zprávy hovoří o modelu i7 (automobilka má tato označení registrovaná až do i9 od roku 2012), jenž by se světu mohl představit zhruba za tři roky.

Model i7 by se měl stát elektrickou variantou řady 7. A protože sedmička nedávno dostala facelift a příjezd nové generace se očekává právě kolem roku 2022, lze předpokládat, že se oba vozy odhalí ve stejný čas.

Dlužno připomenout slova designérského týmu, podle kterého už další elektrická BMW nebudou futuristická tolik jako i3 či i8. Z elektrického pohonu se podle značky postupem času stane mainstream a nebude na něj potřeba upozorňovat křiklavým vzhledem.

Technické informace jsou zatím kusé, nicméně BMW Blog hovoří o několika zajímavostech. Zohledňuje fakt, že automobilka už pracuje na akumulátorech páté generace, které mají být logicky vyspělejší než předchozí. Společnost také bude moci do reálného provozu aplikovat zkušenosti z elektrické formule E. Výsledek? Podle výše zmíněného zdroje dojezd okolo 600 kilometrů na jedno nabití dle cyklu WLTP.

Novinka však nemá uhranout jen slušným dojezdem, ale i neméně působivým výkonem. V souvislosti s elektrickou sedmičkou se totiž hovoří o elektromotorech, které poskytnou výkon okolo 650 koní.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Dojezd 600 km nebo 360 km
| 8. 2. 2019
Nechápu, které 3,14če ti dali čtyři palcáty. Já jsem se zasmál od plic:) pěkná slovní hříčka.
A díky majitelům těchto robotů
| 7. 2. 2019
Třeba budou nadále žít i opravdova auto pro řidiče...
Jen dobře...
| 7. 2. 2019
...že si to lidi kupujou. Aspoň zbyde víc benzínu pro ty, co chtějí jezdit v normálnim autě.
Avatar - _Karel_
Dojezd 600 km nebo 360 km
| 7. 2. 2019
Slevomat - dáme jídlo - rohlík - to je dobrý začátek pro koupi auta za 2 míče. >:D

Zachraň se kdo můžeš...
| 7. 2. 2019
...elektrošílenství se začíná roztáčet do vražedné spirály! 8-s :no:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku