Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Chcete uvádět Top Gear? Chris Evans hledá talenty!

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 19. 6. 2015
17
Již víme, že hlavním moderátorem Top Gearu bude Chris Evans. Kdo mu však bude asistovat? Můžete to být právě vy, produkce totiž hledá nové talenty.

Myslíte si, že vy byste byli ideální moderátoři pořadu Top Gear? Pak neváhejte a přihlaste se do konkurzu, hlavní hvězda nové verze pořadu, Chris Evans, totiž hledá parťáky a to pomocí konkurzu. Ostatně stejným způsobem BBC našla rovněž Richarda Hammonda a následně i Jamese Maye, proč by to tedy nemohlo fungovat i tentokrát?

Nebude to přitom konkurz pro hvězdy či snad bývalé hvězdy, ale naopak, Evans by rád vybral mezi lidmi, kteří pořad doposud sledovali. A je úplně jedno, jestli to bude muž, žena, teenager či důchodce. Hlavní je nadšení pro automobily a nesmějí samozřejmě chybět ani nějaké ty znalosti.

Evans k tomu říká: „Můžeš být mechanik, můžeš být amatérský závodník, nebo jen hasič, který si v garáži už pět let staví Land Rover, ale musíš něco vědět o autech.“

Pokud máte zájem, máte do BBC poslat půlminutové video, na kterém budete hovořit do kamery. Není přitom určeno, kolik lidí vlastně produkce Top Gearu hledá. „Budeme mít jednoho, dva nebo tři moderátory?“ ptá se Evans.

Detaily se případní zájemci brzy dozvědí na stránkách britského Top Gearu.

Související články

Diskuse: Přidat názor

najdi deset rozdílů
jam2015
| 20. 6. 2015
Áno, Rasťo sa vyzná. Ale jedna vec je byť fachman a druhá moderátor, čo má aj drajv.
Avatar - Pekelná Micinka
Welcome to the... ?
Pekelná Micinka
| 20. 6. 2015
Tak jsem si říkal, kdo by asi tak byl skvělý do pořadu o autech a napadlo mě jen jediné jméno. Steve McQueen.

Ale kdyby to mělo být z těch živoucích, tak by mohl být dobrý Jay Leno, ale spíše do seriozního pořadu. TopGear v té podobě do jaké se proměnil, by opravdu potřeboval trojici moderátorů. A ta původní navrhovaná s rallye jezdcem, Jodie Kidd a tím někým třetím mi přišla docela slibná. Nechme se překvapit.
Avatar - Pekelná Micinka
najdi deset rozdílů
Pekelná Micinka
| 20. 6. 2015
Jeden bych měl, Pepa si nikdy nepořídí 250 GT Spyder California a GTO 250. Snad že by uváděl autosalon ještě do roku 3145. >:-[]
Avatar - Pekelná Micinka
Clarkson se hlasi
Pekelná Micinka
| 20. 6. 2015
No jednodušší by bylo vykopnout toho producenta, ale asi je za a) schopný b) neměli by obhajitelný důvod
Clarkson se hlasi
Mig_35
| 19. 6. 2015
v médiích proběhlo něco na způsob usmíření Clarksona s BBC a něco o tom, že do budoucna u nich má dveře vždycky otevřené...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku