Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Facelift Toyoty Hilux unikl na veřejnost. Jak japonský pracant prokouknul?

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 24. 4. 2020 • 20:57
26
10
Zobrazit náhledy (26)
Toyota Hilux Toyota Hilux Toyota Hilux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux Toyota HiLux

Sociálními sítěmi koluje várka snímků, které podle všeho zachycují omlazený pick-up Toyota Hilux. A změn rozhodně není málo.

V roce 2020 se Toyota Hilux dostává do poloviny svého životního cyklu, což zpravidla souvisí s omlazovací procedurou. A jak naznačují přiložené fotografie, Toyota ji pro letošní, respektive příští rok opravdu přichystala.

Řada snímků zachycených nejspíše s interní prezentace, se objevila na několika instagramových účtech, stejně jako webu Milele Motors. Zatím oficiálně nevíme, jestli je to skutečně omlazený Hilux. Ale vzhledem k tomu, že nejde jen o jednu fotografii, ale celou sadu včetně detailů, pochybujeme že by šlo o výtvor nezávislého grafika.

Fotografie odhalují dvě konfigurace předních světlometů. Ta první kombinuje diody s klasickými žárovkami, druhá sází na Bi-LED technologii. Upravená jsou také zadní světla, rovněž diodová. Prohlédnout si můžete tři nové odstíny karoserie, stejně jako dvojici designů kol z lehkých slitin o 17 a 18 palcích.

Nedávno se hovořilo také o sportovnější variantě GR Hilux, která by mohla pod kapotou dostat šestiválec s pořádnou porcí výkonu a točivého momentu. Takové auto by tvořilo konkurenci Fordu Ranger Raptor a kromě reprezentativního motoru pod kapotou (připomeňme, že Range Raptor má v Evropě pouze čtyřválcový turbodiesel) by dostalo i plejádu technických vylepšení včetně podvozku.

Toyota tuto informaci zatím nepotvrdila, takže si na její zpečetění musíme ještě pár týdnů počkat. Omlazený Hilux by se měl u prvních zákazníků objevit v průběhu roku 2021.

Související články

Témata
Avatar - pradeda777
25. 4. 2020 10:36
Re: Spíš by mě zajímalo
Hilux byl jednu dobu v Austrálii vůbec nejprodávanější vůz.... ;-)
Avatar - kari.laz
25. 4. 2020 08:05
Re: Spíš by mě zajímalo
Neměl by se nástupce Amaroku vyvíjet ve spolupráci s Fordem?
25. 4. 2020 02:09
Re: Spíš by mě zajímalo
Jo a šestiválcový Amarok letos na podzim končí, samozřejmě kvůli debilním předpisům EU. S nástupucem už VW prý nepočítá... ;-\ :no:
Avatar - WinDiesel
24. 4. 2020 21:49
Re: Spíš by mě zajímalo
Toyota má jen 2 motory, 2,4 a 2,8 a v Austrálii si můžete koupit V8 :-O
Díky EU to bude max. o 110 kW.
24. 4. 2020 19:02
Facelift?
Ani ne, prostě z toho udělali Tacomu, což je americký Hilux...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku