Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Fiat Grande Punto: interiér, motory, ceny

Libor Zezulka Libor Zezulka 7. 9. 2005 • 20:46
15
165
Zobrazit náhledy (15)
Fiat Punto Fiat Punto Fiat Punto Fiat Punto Fiat Punto Fiat Punto Fiat Punto Fiat Punto Fiat Punto Fiat Punto
Už není co skrývat. Fiat vypustil do světa nové Grande Punto a s ním i veškeré informace. Konečně můžeme nahlédnout do interiéru, známe také italské ceny.

Fiat nečekal na slavnostní premiéru nového Grande Punta ve Frankfurtu a ukázal svůj poslední výtvor veřejnosti v celé kráse. Na stránkách www.fiatpunto.com se rozběhla (bohužel zatím pouze v italštině) podrobná prezentace, press server překypuje novými fotografiemi a v Itálii se pomalu rozjíždí velká reklamní kampaň. Mezi tím Fiat předvedl Grande Punto novinářů z celého světa.

Na prezentaci jsme samozřejmě nechyběli, a tak se můžete těšit na exkluzivní jízdní dojmy. Všem nedočkavcům snad přijde vhod poslední várka fotografií, na nichž si můžete kromě exteriéru konečně prohlédnout nové Grande Punto zevnitř. Interiér a zejména všechny možné barevné kombinace ukazuje také video na stránkách www.fiatpunto.com v sekci design.

Grande Punto budou pohánět dva zážehové motory s objemem 1.2 a 1.4 litru o výkonech 48 a 57 kW a dva vznětové motory s objemem 1.3 a 1.9 litru a výkonem 55 a 66 kW resp. 88 a 96 kW. Základní cena za třídveřovou variantu s motorem 1.2 Fire 8V (48 kW) a výbavou Active činí v Itálii 11 110 eur, pětidveřová varianta stojí o 640 eur víc. S výbavou Dynamic stojí třídveřové Grande Punto se základním motorem 12 550 eur.

Se základním naftovým motorem 1.3 16V Multijet o výkonu 55 kW a výbavou Active přijde Grande Punto na 12 850 eur, silnější 1.9 Multijet stojí 17 800 eur.

Témata
8. 9. 2005 19:40
Re: PROČ FIAT NELETÍ?
Zkus to příště napsat tak, abys to pochopil alespoň ty. Vidím, že jsem to napsal nahoře velice trefně...
7. 9. 2005 22:47
PROČ FIAT NELETÍ?
Ciello to nahoře píše dobře - Fiat je vlastně malý Fero, tak jak to, že nejde. To je jasný, proč nejde. Hospoda... neznalost... nevědomí. Totiž Fiat - zde Grande, GRANDE Punto ukázalo, na co italové maj. Jenže v tom jsou tvary vedoucí až k Michelangelovi... tedy jemnej styl, jemnej stín, nadpozemská dokonalost. Co chceš, tady ze země drátěnejch Švejků na zdi? Z pod kterejch prosvítaj kytíčky z malířskýho válečku. Ty se nedíváš kolem? Ty nevidíš to prázdno. Tebe neoslňujou světla televizí, co blikaj do tmy ulic intelektuální SOS? Tak proto tu nemá Fiat šanci.Tady totiž sice každej ví kdy upálili Husa, ale nikdo neví za co... a v tom to je. Kutna na hlavě... vlastně basebolka na hlavě. A pod ní vakuum.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud