Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Ford Ka v novém dílu Jamese Bonda: Bude na vodíkový pohon?

20. 8. 2008 • 19:01
6
74
Zobrazit náhledy (6)
Ford Ka
Ford zveřejnil fotografie modelu Ka, který se ukáže ve filmu Quantum of Solace. Nápis „Hydrogen“ na přední kapotě vzbuzuje spekulace.

Quantum of Solace – nejnovější film ze série o Jamesi Bondovi – bude mít světovou premiéru 31. října ve Francii a Velké Británii. Představitelka hlavní role Olga Kurylenková v něm bude řídit zlatý Ford Ka. Zlatá barva byla zvolena filmaři s ohledem na scénář a charakteristiku postavy, kterou Kurylenková hraje. Filmový designér Dennis Gassner navrhl unikátní zpracování interiéru a umělecké polepy karoserie.

Na oficiálních fotografiích má auto navíc polepy s texty „Greener Planet“ a „Hydrogen“. Ford tuto skutečnost oficiálně nijak nekomentuje. Jestli nápis Hydrogen opravdu znamená vodíkový pohon nebo se jedná jen o marketingový tah proto není v tuto chvíli jasné.

Do českých kin se Quantum of Solace dostane 6. listopadu. V hlavní roli se stejně jako v minulém filmu Casino Royale objeví Daniel Craig. Nová „bondovka“ je druhá v řadě, kterou Ford využije pro prezentaci nového modelu. Podobným způsobem už bylo podpořeno zahájení prodeje Mondea v roce 2006.

Sériový Ford Ka bude mít výstavní premiéru 2. října na autosalonu v Paříži. Podrobné informace o nejmenším Fordu naleznete ve starším článku.

Související články

Témata
Avatar - Pierro
22. 8. 2008 11:22
Re: Říkejte mi Pytlík. Brouk Pytlík...
flákám se na netu... ;-) Už jsem toho na sebe vyslepičil dost. prozradim jen že jsem kancelářskej a nezabývám se obchodem s auty. Nicméně mě auta stejně živí. Můžem někdy zajít na pívo a řeknu víc. Co živí tebe?
22. 8. 2008 10:50
Re: Říkejte mi Pytlík. Brouk Pytlík...
Ok >:D A co teda delas?
22. 8. 2008 10:43
Re: Říkejte mi Pytlík. Brouk Pytlík...
Mam >:D
Avatar - Pierro
22. 8. 2008 10:21
Ford proste do Bondovky patri!
Chceš snad taky injekci pro uklidnění?? >:-[]
Avatar - Pierro
22. 8. 2008 10:21
Re: Říkejte mi Pytlík. Brouk Pytlík...
Chceš snad taky injekci pro uklidnění?? >:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud