Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Frankfurt 2015 živě: Fotogalerie z druhého dne

Ondřej Chamilla Ondřej Chamilla 16. 9. 2015
111
18
Zobrazit náhledy (111)
Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth Abarth
Druhý den letošního frankfurtského autosalonu již byl o poznání klidnější, možná i proto jsme měli dostatek prostoru prozkoumat všechny novinky a zajímavosti v halách výstaviště.

Zatímco první den byl plný aktuálních novinek, druhý den frankfurtského autosalonu se již žádná automobilová bomba nepředstavila. My jsme však důkladně prošli i další výstavní premiéry, které se letos v Německu objevily.

Zapomenout nemůžeme na domácí Audi, které přivezlo nový model A4 i kombi A4 Avant. Jak se nám vůz líbil, se můžete dozvědět v prvních dojmech. Podobně jsme pak prozkoumali i vůz nové francouzské značky DS, odnože Citroënu, která přivezla hned dvě varianty modelu DS 4, standardní a drsnější Crossback.

Velké očekávání vzbuzovalo nové německé SUV značky Borgward, jeho zpracování však ještě nedosahovalo standardů pro sériovou výrobu, respektive úspěšný prodej na starém kontinentu. Zato plně sériově vypadá Seat Leon Cross Sport, tedy zvýšená čtyřkolka s velmi pěkným výkonem 300 koní, která je ale bohužel pouze konceptem.

Hodně pozornosti pak přilákal podobně situovaný koncept Nissanu, vůz pojmenovaný jako Gripz totiž může nahradit klasický sporťák 370Z. Zato Suzuki Baleno zůstává při zemi a cílí na pragmaticky smýšlející zákazníky. Spolu s modelem Vitara S pak přiváží nové motory Boosterjet.

Letošní frankfurtský autosalon asi nebyl nejpřekvapivější z hlediska odhalení nových vozů, ale přesto bylo rozhodně co sledovat. Ostatně, jen se podívejte sami do naší v pořadí již třetí galerie.

Související články

Témata

Diskuse: Přidat názor

foto 107 a 108 ...
Ja Prvni 123
| 17. 9. 2015
No, já mám trochu problém s tím, že se takový neforemnosti staly "mainstreamem"... obecně avantgarda mi nevadí.. by mi nevadila.
Ale to už není avantgarda - to je podivný hlavní proud...
:-(

A to říkám jako normální člověk, tedy 96%, který neměl problém jezdit růžovým Ritmem.. ale skutečně růžovým.
;-)
Avatar - AUDIRS6
vlastně si neumím vybrat...
AUDIRS6
| 17. 9. 2015
:-) :yes:
vlastně si neumím vybrat...
Sky for everybody
| 17. 9. 2015
Revoluce: AUDI e-tron quattro
Ke kravatě: TALISMAN
K běžnému outfitu : Land Rover Discovery Sport
Pro manželku: Honda NSX (sice ne novinka, ale prostě parádnické) a AUDI A4
Pro mě: Jaguar XE a krom Hondy vše výše uvedené
Místo fénu: Mercedes S63
Concept: Hyundai Vision C a Mazda Koera
foto 107 a 108 ...
Gilgit - stop odpadu na Auto.cz
| 17. 9. 2015
Jestli más na mysli me tak já nemám problém s tím kdyz si nekdo delá srandu, spís naopak. To na co narázím je ostrá kritika designu nového Priusu která jiz zaznela v diskusích pred IAA.

Jinak klasické okopávání ve stylu wl. >:D
Avatar - white label
foto 107 a 108 ...
white label
| 17. 9. 2015
Neméně zajímavé je, jak některé lidi dokáže rozhodit, když si někdo dělá (z něčeho/někoho) srandu...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku