Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Honda HR-V vykreslena podle patentových snímků. Vsadí na jednoduchost

Jan Zajíc Jan Zajíc 16. 2. 2021 • 05:31
30
6
Zobrazit náhledy (30)
Honda HR-V Honda HR-V Honda HR-V Honda HR-V Honda HR-V Honda HR-V Honda HR-V Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo Honda HR-V Sport 1.5 Turbo

Crossover Hondy se světu oficiálně představí už za pár desítek hodin. Ještě před premiérou se můžeme podívat na návrh auta podle patentových snímků.

Série patentových fotografií prolétla sociálními sítěmi minulý týden. Kromě jiného snímky ukázaly, že Honda pro crossover HR-V chystá několik variant s nepatrně odlišnou maskou či nárazníky. Tvůrci portálu TopElectricSUV.com na základě těchto patentů nakreslili, jak asi bude japonská novinka vypadat.

A protože patentové snímky jsou vcelku detailní, zřejmě nebudou daleko od pravdy. Všimnout si můžeme především toho, že oproti předchozí generaci vsadí Honda HR-V na jednodušší, nikterak futuristické pojetí s jednoduchou maskou a Full LED světlomety. Přechod značky na „střízlivější“ design jednotlivých modelů ostatně avizovala již předpremiéra nové generace Civicu.

Jeden ze zaměstnanců Hondy, který již měl možnost novinku vidět, potvrdil, že oproti předchůdci vypadá zcela odlišně a podobá se konceptu představenému na loňském autosalonu v Pekingu. Zároveň upřesnil, že premiéra zbrusu nové Hondy HR-V proběhne 18. února letošního roku, kde se dozvíme i veškeré podrobnosti včetně použité hybridní techniky.

Render: TopElectricSUV

Související články

Témata
Avatar - 3_diamanty
16. 2. 2021 18:38
Bude
Bude to pekny hranac.... pozeram ale ze tej klucky zadnych dveri akoby skrytej v c stlpiku sa nadalej nezbavil... maska tiez kusok made by hyundai... ale real bude isto lepsi :yes:
Avatar - Emel
16. 2. 2021 16:17
Re: Je to jako
Ono mezi námi Tiguan 2016 vypadá líp, než Tiguan 2021...
Avatar - SKAY
16. 2. 2021 16:02
Nuda
Nový Civic todle a i svým zpusobem E jsou nudné na pohled. Výkony neohromí.
HR V tak ta hybridní 1,5 trhač nebude a cena bude raketa jak je u H zvykem... ato to bylo ,kdysi jedno z nejprodavanější aut na západě....
Avatar - kaa
16. 2. 2021 15:43
Nová H-RV
Ať už bude tato Honda vypadat jakkoliv, tak tento model zabije totálně děsivá nabídka motorizací.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud