Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Japonští novináři odmítli možnost jízdy s Lexusem RC, akce byla zrušena

Jan Mička Jan Mička 10. 11. 2014
6
45
Zobrazit náhledy (6)
Lexus RC
Lexus RC si již zanedlouho sami vyzkoušíme. V Japonsku však mají na příležitost prvního svezení vlastní názor.

Uvedení automobilu do prodeje předchází rozsáhlé propagační akce, která zahrnuje také první novinářské jízdy. Nedávno jsme vám pohled do zákulisí takové akce nabídli ve spojitosti se Škodou Fabia, japonští novináři však na ně mají vlastní názor.

Situace, o které se bavíme, nesouvisí s mladoboleslavským hatchbackem, ale horkou novinkou právě z Japonska – Lexusem RC. Tiskové oddělení zdejšího zastoupení totiž k příležitosti uvedení vozu uspořádalo podobnou akci, která se však mezi novináři nesetkala s úspěchem a pro malý zájem byla zrušena.

Osobně si nedovedu představit, co by se muselo stát, abych odmítnul jízdu v novém kupé od Lexusu, které vypadá fantasticky, kromě hybridního pohonu (161 kW) může mít pod kapotou vidlicový šestiválec o objemu 3,5 litru (228 kW) či pětilitrový osmiválec (343 kW) ve verzi RC-F.

Inu, ne vždy se zavděčíte všem, my jsme však pozvání na podobnou akci neodmítli a v první polovině prosince přineseme první dojmy z jízdy s nejsilnější variantou RC-F.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - JDM
Bylo to opravdu tak?
| 11. 11. 2014
a ty se tomu divíš vždyť tak to tady funguje hodně dlouho , ještě že je tady ta diskuze a člověk se v ní dozví víc než v tom článku . :yes:
at media vladnou svetu....
| 11. 11. 2014
nejprve sem tu zacal psat dlouhou reakci na prispevky nekterych zde pisicich, ale pak sem to smazal, protoze jsou tak tupy, ze by to ani nepochopili....tak jen reknu, ze co se objevi v mediich, je jiste vzdy pravda.... :-) (pro blbce - byla to ironie)
Avatar - lordlord
.
| 11. 11. 2014
určitě jídlo a pití si museli sami platit
Mlčení jehňátek
| 10. 11. 2014
ale titulek vosel zplodil bombastickej
Avatar - _Karel_
Bylo to opravdu tak?
| 10. 11. 2014
:yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku