Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Jízdy Světa motorů: Přijďte si vyzkoušet zbrusu nový elektromobil VW ID.3

redakce AUTO.CZ
Diskuze (0)

Na speciální akci Jízdy Světa motorů nesmí chybět značka Volkswagen. Představí se nejen nové osobáky, ale i divize VW Užitkové vozy.

Jízda Světa motorů startují již tento víkend, rozjedou se 12. – 13. září u pražského OC Letňany a pokračovat budou další dva víkendy v Brně a Plzni. Jen v Praze už potvrdilo účast 11 automobilek, přičemž každá představí několik modelů. Některé vystaví, jinými se můžete dokonce svézt v rámci dynamické prezentace. Značka Volkswagen na takové akci samozřejmě nesmí chybět!

Mezi osobními vozy se ukáže osmá generace modelu Golf. Kompaktní koncernová novinka zvenčí možná prošla jen mírnou evolucí, uvnitř se ale změnila od základu. Přijďte se podívat a vyzkoušet si, jaké je přepracované ovládání většiny funkcí, u kterého jsou klasická tlačítka a ovladače ve velkém nahrazeny dotykovou obrazovkou.

Na krátké svezení v okolí obchodního centra bude zájemcům k dispozici elektromobil ID.3. Ano, to je ten vůz, který automobilka Volkswagen označuje vedle Brouka a Golfu za podobně revoluční. A jedno vám můžeme slíbit už teď. Pokud na první zastávku Jízd Světa motorů dorazíte, budete patřit mezi úvodní hrstku lidí z České republiky, kteří za volant tohoto auta usednou a svezou se!

Smutnit však nemusejí ani fandové užitkáčů. Divize Volkswagen Užitkové vozy tu premiérově vystaví pátou generaci modelu Caddy, která navazuje na úspěšné předchůdce, navíc ale přijíždí ve stylovějším balení a s moderním pracovištěm řidiče. Pracanta doplní ještě model Multivan, který si budete moci vyzkoušet rovnou v běžném provozu.

Budeme se na vás těšit již tento víkend v Praze. Jen připomínáme, že v sobotu 12. 9. Jsme na místě od 10 do 18 hodin, další den v neděli 13. 9. pak od 10 do 17 hodin. Najdete nás na parkovišti u hlavního vchodu k obchodu Tesco. A pokud máte Prahu z ruky, o týden později se Jízdy Světa motorů uskuteční u OC Olympia v Brně a celou jízdu zakončí další víkend zastávka u OC Olympia v Plzni.

Chcete-li sledovat zákulisí příprav a zároveň zůstat v centru dění, rozhodně doporučujeme oficiální facebookovou událost a náš instagramový profil @Auto.cz.

Jízdy Světa motorů (program)

Praha OC Letňany

  • Sobota 12.9. 10-18 hodin
  • Neděle 13.9. 10-17 hodin

OC Olympia Brno

  • Sobota 19.9. 10-18 hodin
  • Neděle 20.9. 10-17 hodin

OC Olympia Plzeň

  • Sobota 26.9. 10-18 hodin
  • Neděle 27.9. 10-17 hodin
redakce AUTO.CZ
Diskuze (0)

Doporučujeme