Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru!

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 29. 4. 2019 • 01:43
36
Zobrazit náhledy (36)
Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru! Macík a Brabec se výzev nebojí. Podívejte se, jak Rallye Šumava odjeli v traktoru!

Dakarští závodníci Martin Macík a Jan Brabec nastoupili do dvou rychlostních zkoušek Rallye Šumava Klatovy v traktoru. Video z akce ukazuje, že to byla pořádná zábava.

Celé se to zpočátku tvářilo jako aprílový žert, kterému věřil jen málokdo. Rozhodnutí startovat na Rallye Šumava Klatovy v traktoru totiž Martin Macík vyhlásil 1. dubna. Ale stroj Valtra v barvách Big Shocku se na start skutečně postavil a posádka ve složení Macík a Brabec odjela dvě rychlostní zkoušky.

„Je to úplně nový zážitek. Musel jsem si zvykat, ale byla to super zkušenosti. I pro další Dakar si z tréninků v traktoru něco odnesu. Tady šlo hlavně o zábavu a současně pro nás byla důležitá bezpečnost. Ale došlo i na adrenalin. Jednou jsme během jízdy na trati přerovnali balíky slámy a párkrát jsme se pěkně praštili hlavami,“ popisoval své pocity Macík krátce po dojetí do cíle.

Zkušení závodníci usedli do modelu N 174. Čtyřválec v útrobách traktoru produkuje výkon 201 koní a 6,5 tuny vážící stroj může jet maximální rychlostí přes 60 km/h. Jak celá akce probíhala, se můžete podívat v přiloženém videu. Rozhodně stojí za to!

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud