Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

McLaren 570GT MSO Black Collection: Luxusní, rychlý i praktický elegán v černé

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 16. 3. 2018 • 12:10
11
1
Zobrazit náhledy (11)
McLaren 570GT MSO Black Collection McLaren 570GT MSO Black Collection McLaren 570GT MSO Black Collection McLaren 570GT MSO Black Collection McLaren 570GT MSO Black Collection McLaren 570GT MSO Black Collection
Divize McLaren Special Operations stojí za novou limitovanou edicí modelu 570GT, kterou vedle všudypřítomné černé barvy charakterizuje i její bohatá standardní výbava.

McLaren 570GT se představil začátkem roku 2016 a v rámci rodiny modelů Sports Series má představovat jejího nejkomfortnějšího a nejpraktičtějšího zástupce, který je vhodným společníkem pro každodenní provoz.

Divize McLaren Special Operations se rozhodla přednosti modelu 570GT vyzdvihnout prostřednictvím provedení MSO Black Collection, které bude spojovat finální podoba exteriéru i interiéru a rovněž rozsáhlá standardní výbava.

McLaren 570GT MSO Black Collection se pyšní kompletně černým exteriérem, na němž jediný výraznější barevný kontrast vytvářejí disky kol. Ve stejném stylu jako karoserie je vyveden i interiér, v němž vládne černá kůže, Alcantra a uhlíková vlákna, kontrastující pouze s několika prvky z leštěného kovu.

McLaren 570GT se již ve své standardní podobě může pochlubit panoramatickou střechou, úložným prostorem pod do strany výklopným zadním oknem, elektricky nastavitelnými a vyhřívanými sedadly s pamětí nebo parkovacími senzory vpředu a vzadu.

Provedení MSO Black Collection k tomu mimo jiné přidává systém zvýšení světlé výšky pro překonání zpomalovacích prahů a jiných podobných překážek, zadní parkovací kameru, audio systémem Bowers & Wilkins s 12 reproduktory a rovněž titanový výfukový systém s jadrnějším zvukovým projevem a o 5 kg nižší hmotností než u standardního výfukového systému.

McLaren 570GT MSO Black Collection vznikne v sérii sto vozů a jeho základní cena je stanovena na 179.950 britských liber (zhruba 5.200.000 Kč).

Související články

Témata
Avatar - Hammunasakra
16. 3. 2018 19:24
Hodně pěkný
V textu mohla bejt ale zmínka o výkonu = ne každej ví že těch 570 znamená.. ;-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku