Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nové Subaru Impreza v New Yorku: Bude to sedan

David Bureš David Bureš 7. 4. 2011 • 07:13
30
21
Zobrazit náhledy (30)
Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza Subaru Impreza
Agresivní křivky konceptu nové Imprezy nahradí v jejím sériovém provedení usedlejší tvary.

Subaru představí na autosalonu v New Yorku novou Imprezu, která se zde ukáže jak ve verzi sedan, tak v pětidveřovém provedení. Newyorská autoshow startuje 21. dubna 2011.

Japonský výrobce zatím zveřejnil jedinou fotografii nové Imprezy sedan ukazující její boční profil. Z něj je patrné, že nová Impreza ztratí agresivní linie konceptu, který byl prezentován na loňském autosalonu v Los Angeles.

Subaru fotografii nového sedanu doplnilo krátkou tiskovou zprávou, ve které sděluje, že nová Impreza bude s kombinovanou spotřebou 6,5 l/100 km nejúspornější čtyřkolkou prodávanou ve Spojených státech. Díky novým tvarům má mít automobil prostornější interiér, který bude podle slov Subaru pohodlnější a lépe zpracovaný.

Nová Impreza bude pravděpodobně nabízena se čtvrtou generací motoru s protiběžnými písty typu boxer, který byl představen loni. Výkon dvoulitrového motoru bude zřejmě 109 kW, vrchol točivého momentu pak 196 Nm.

Impreza Design Concept představená loni na podzim v Los Angeles byla ukázkou nového designového řešení japonské ikony. Vzorem pro budoucí Subaru měla být především přední část, včetně nového tvarování kapoty motoru a rozšířených blatníků. Už nová Impreza ukáže, jestli japonská automobilka dostojí svým slibům.

Na autosalonu v New Yorku bude k vidění taky koncept Lexus LF-Gh, ukazující podobu nástupce sedanu vyšší střední třídy GS. Kia v New Yorku představí třetí generaci modelu Rio ve verzi sedan.

Ve stejném termínu bude probíhat i autosalon v Šanghaji, který své brány otevře 19. dubna 2011.

Témata
8. 4. 2011 05:50
Re: HB
To sem přehlíd díky ;-)
7. 4. 2011 22:04
Re: HB
Máš to hned v první větě..a liftback to asi nebude >:D
7. 4. 2011 22:03
Re: CHVALA
Marianek určitě hodnotil až příchozí WRX/WRX STI, v tom případě text sedí doslova :-)
Avatar - white label
7. 4. 2011 21:46
Re: CHVALA
No jo, copak náš "marjánek", jeho představa tradičně nezklamala... >:-[]
7. 4. 2011 21:39
HB
A bude i hatchback nebo jen sedan?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku