Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Nový Mercedes-Benz třídy S poprvé bez maskování: Větší maska a více chromu

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 29. 1. 2020 • 20:52
16
6
Zobrazit náhledy (16)
Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L Mercedes-Benz S 560 e L

Vlajková loď Mercedesu se oficiálně představí závěrem roku, do debutu tedy stále zbývá dostatek času. Přesto si vůz už můžeme prohlédnout.

Nová generace Mercedesu-Benz třídy S se na sociálních sítích neobjevuje poprvé. Internetem koluje několik fotografií a videí vlajkové lodi, vždycky ale šlo o pečlivě maskované exempláře. Až teď se někomu podařilo ulovit „esko“ bez maskování, nejspíše přímo v továrně. A úlovek do světa ochotně vypustil instagramový účet @cochespias.

Auto není vidět úplně v celé své kráse, přesto si určitých vzhledových novinek můžeme všimnout. Kupříkladu maska chladiče je ještě výraznější a o něco více vystupuje z přídě, což bude určitě hlavní poznávací znamení nové třídy S. Nechybí nespočet chromovaných dekorací, které se v posledních měsících stávají nedílnou součástí luxusních automobilů. Nevidíme je jen na masce a spodní části nárazníku, ale i na bočních prazích.

 Všimnout si můžete také vyjíždějících klik, které jsou pro třídu S novinkou. Tajemstvím zatím zůstává záď a kompletně se neukázal ani interiér. Na dřívějších špionážních snímcích jsme ale do kabiny mohli nahlédnout a viděli přepracovanou přístrojovou desku s vertikálně umístěnou obrazovkou multimediálního systému, přes kterou se bude ovládat drtivá většina funkcí.

Na podrobné technické informace a další detaily je zatím brzy. Máme ale aspoň jednu dobrou zprávu. Navzdory původním spekulacím o konci dvanáctiválce Mercedes nakonec potvrdil, že tento ikonický motor pod kapotou luxusní limuzíny zůstane i s příjezdem nové generace. Premiéru máme očekávat ještě letos, první vozy dorazí k zákazníkům v průběhu roku 2021. Komu by snad nové „esko“ přišlo příliš fádní, ten si může počkat na čistě elektrickou variantu EQS, případně ještě luxusnější provedení Maybach.

Související články

Témata
Avatar - Londonbridge
29. 1. 2020 19:25
Fotky
Az na tu nepodarenu fotku z lesenia su to fotky zo stareho S ka tak vlastne nemame na co pozrat len akoze usla nej fotka a ostatne sa dolepilo starimy fotkami , uzasne :*)
29. 1. 2020 11:44
přístrojovka
bohužel mi přijde, že ten display přístrojovky nijak elegantně nezapadá do palubovky. U áčka, ale už třeba u GLB je to obdobné, ale u eska?
Avatar - netcar.xx
29. 1. 2020 11:28
Kdyz je v te galerii
i fotka tachometru z BMW, tak by bylo zahodno pridat i snimek trihrnku z Fobie aby si ctenari poradne uvedomili na kterem serveru to jsou.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud