Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Renault Trucks představuje těžká nákladní vozidla T a T High pro modelový rok 2020

Ondřej Pavlůsek Ondřej Pavlůsek 10. 12. 2019 • 14:51
5

Renault Trucks řady T pro modelový rok 2020 se může pochlubit o 3 % nižší spotřebou paliva a novým vybavením, zvyšujícím pohodlí řidiče.

Renault Trucks představil řadu T v červnu roku 2013 a průběžně modernizuje její techniku. Nyní uvádí několik novinek, které mají tomuto modelu, oceněnému titulem International Truck of the Year 2015, pomoci k dalšímu zvýšení rentability provozu.

Vozidla řady T a T High pro modelový rok 2019 jsou vybavena motory DTI 11 a DTI 13, vyhovujícími emisní normě Euro 6 Step D, platné od 1. září 2019. Tato provedení umožňují o 3% nižší spotřebu paliva a emisí CO2 v porovnání s předchozími verzemi.

V modelové verzi pro rok 2020, nabízí Renault Trucks T a T High novou hnací nápravu a lehčí kotoučové brzdy, což dále přispívá k nižší spotřebě paliva.

Na přání zákazníka je dále možné aktivovat nová nastavení různých parametrů vozidla, která umožňují úspory paliva o další 3 %. Motory Renault Trucks T a T High jsou kompatibilní se syntetickým palivem XTL a s bionaftou.

Renault Trucks v souvislosti s modelový rokem 2020 vyzdvihuje nové textilní potahy sedadel, dvě loketní opěrky řidiče a kožený volant. Pro ještě větší pohodlí při řízení je nyní ve standardní výbavě sloupek řízení nastavitelný ve třech osách.

Vozidla řady T jsou vybavena karbonovou povrchovou úpravou přístrojové desky, klikami a prahy dveří z hliníku. Renault Trucks T a T High 2020 nabízejí také nové velkokapacitní úložné prostory o celkovém objemu 221 litrů.

Modely T a T High je možné volitelně vybavit systémem Roadpad+. Palubní asistent Roadpad+ umožňuje řidič poslouchat hudbu, procházet svůj telefon a přitom mít volné ruce nebo bezpečné manévrovat s vozidlem díky bočním a zadním kamerám. S Roadpad+ se řidič může spolehnout při plánování svých cest na speciální navigaci pro nákladní vozidla.

Na přání zákazníka je samozřejmě možné upravit exteriér vozidel Renault Trucks T a T High modelového roku 2020 a zvolit barvu masky chladiče nebo zpětných zrcátek, k dispozici je zářivě černá a jasně oranžová.

Zdroj: Renault Trucks

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud