Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Rychle a zběsile 9 odkládá premiéru kvůli koronaviru. Fandové si počkají o rok déle

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 13. 3. 2020 • 18:22
16
Zobrazit náhledy (16)
Abarth Dodge Charger Dodge Charger Dodge Charger Dodge Charger Dodge Charger Dodge Charger Dodge Charger Dodge Charger Dodge Charger Dodge Charger

Deváté pokračování akční automobilové ságy mělo jít do kin letos v květnu. Kvůli koronaviru se ale premiéra posouvá.

Už několik očekávaných filmových novinek kvůli řádícímu koronaviru odložilo naplánovanou premiéru. K nové bondovce Není čas zemřít či hororu Tiché místo 2 se teď přidává i devátý díl akčního automobilového dobrodružství Rychle a zběsile s hlavním protagonistou Vinem Dieselem.

Tvůrci prostřednictvím sociálních sítí informovali, že snímek, který měl do kin původně zamířit 22. května, bude zpožděn o téměř rok. „Všichni cítíme očekávání fanoušků na pokračování naší ságy. O to obtížnější je informovat vás, že musíme přesunout datum vydání filmu,“ stojí v prohlášení.

I když nebyl v oficiálním stanovisku koronavirus přímo zmíněn, není těžko mezi řádky vyčíst, že právě tato nemoc je hlavním důvodem. „Uvědomujeme si, že je potřeba čekat o něco déle, ale všechny naše kroky jsou činění s ohledem na bezpečnost každého jednoho člověka.”

Snímek Rychle a zběsile 9 máme v kinech očekávat v dubnu 2021, přičemž v USA je premiéra naplánována konkrétně na 2. dubna. Kromě bezpečnosti se premiéry filmů pochopitelně ruší i z finančních důvodů. Nikdo nechce na trh uvést očekávanou novinku v momentě, kdy je velká část světa paralyzována a sály kin se houfně zavírají.

Na jaře 2021 už přitom mělo debutovat desáté pokračování Rychle a zběsile. Kvůli aktuální komplikované situaci se tak nejspíš sága zpozdí o jeden rok. Už před časem se na internetu objevil první oficiální trailer, který ukazuje, že i devátý díl nabídne spoustu akce a doslova neuvěřitelných situací. Podívat se můžete v přiloženém videu:

Související články

Témata

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud