Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Fabia vRS: Britské video

Ondřej Láník Ondřej Láník 2. 11. 2010 • 02:48
15
48
Zobrazit náhledy (15)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia
Je dopečeno. Reklamní spot na ostrou Fabii vybavili Britové pěkně ostrými hochy. Vtip jim ale nechybí.

Britský dovozce mladoboleslavských vozů - Škoda UK - hodlá zopakovat úspěšnou pečící kampaň na novou Fabii z roku 2007. Nový reklamní spot a jedna z největších marketingových kampaní Škody UK si bere na mušku Fabii RS.

Kampaň odstartovala v pondělí 1.11.2010 a potrvá 12 týdnů. Reklamní prostor nakupuje a spravuje agentura MediaCom. 30 sekundová a 60sekundová verze spotu poběží na hlavních televizních kanálech (ITV, Channel 4, Channel 5 a na několika kanálech sítě Sky). Součástí kampaně je inzerce v motoristickém, lifestylovém i všeobecném tisku, online reklama a práce se sociálními sítěmi.

Nové video navazuje na velmi oblíbený spot Made of Lovely Stuff (vyrobeno z lahodných surovin), ve kterém pekaři a cukráři pekli Škodu Fabia z jedlých a velmi lahodných ingrediencí.

Aktuální kampaň nese název Made of Meaner Stuff (vyrobeno z temnějších/horších věcí) a parafrázuje původní pekařské sdělení. Začátek je podobný, ale pekaře záhy nahrazují ostří hoši, kteří k výrobě ostré Fabie přistupují svéráznými technologickými postupy, zatímco supi si v pozadí pochutnávají na zbytcích před třemi roky upečeného dortu.

Koncepci reklamního sdělení navrhla a realizovala agentura Fallon. Natáčení probíhalo v České republice.

Video dostane také živou verzi videa, která bude prezentována na podzim 2010 v rámci populárního Top Gearu.

Související články

Témata
Avatar - www.skodaoctavia.cz
5. 11. 2010 19:50
Re: Skvělé
Na slovensku jí prý vysílají
Avatar - Kolouš
3. 11. 2010 21:28
Re: Super
...samozřejmě. I přes to, že v ní pracují tisíce řepáků co každý pátek na D1 s áčkem na služebních vochcávkách a s Prahou ve zpětném zrcátku podporují mýty, že pražáci jezdí na moravu hlavně bourat...
3. 11. 2010 08:24
poupraveni nazoru na FvRS
tak ted, kdyz vim, ze ta cerna strecha je vlastne vygumovana motorkou, TSI je pouze metafora pro hladove hady ochotne sezrat kazde v ceste prekazejici VW a jine podobne strepy, kola (a kdovi co jeste) odlevana ze samurajskych mecu.... a z auta maji respekt i jeho tvurci, hned se mi holka v zelenem zacala libit vic.. gratuluju kluci, tohle se Vam vsem vazne povedlo!! ;)

PS: kdyz jsem videl toho chlapka, jak boxerem dela prolisy na madla dveri, napadlo me, ze kluci ze Seatu se snazili u nove Ibizy asi o neco podobneho, jen se jin mikdy nepodarilo trefit do stejneho mista.. >:D ( [odkaz] ). holt Skodovaci jsou Skodovaci ;)
Avatar - Aspire
3. 11. 2010 00:35
Re: Labutí píseň
No snad to tak nedopadne >:D
2. 11. 2010 17:08
Luxusní reklama!!!
Naprosto výborná reklama! :yes: Za tohle by si tvůrci zasloužili nějaké zvláštní ocenění ze Škody Auto,a.s. :-) Oproti tomu je u nás vysílaná reklama na Fábii RS mírně řečeno suchá...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku