Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Yeti 2012: Dvoubarevné lakování a další novinky

Ondřej Láník Ondřej Láník 7. 3. 2011 • 00:16
145
17
Zobrazit náhledy (145)
Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda Škoda
S novým modelovým rokem se dostane modelu Yeti několik optických vylepšení díky barevným a designovým paketům.

Poprvé tak bude k dispozici dvoubarevné lakování, podobně jako u modelu Fabia. Zákazníci budou moci volit mezi čtyřmi různými odstíny barev střechy.

Nové jsou rovněž dva metalické odstíny zelená Malachit a modrá Lava.

Paket Reef, který bude možné na přání objednat pro výbavové stupně Ambition a Experience, zahrnuje ochranné boční lišty, dvoubarevná 17" kola z lehké slitiny a stříbrně lakovaný podélný střešní nosič.

V nabídce se objeví nová 16" kola Nevis z lehké slitiny.

Komfort i funkčnost zároveň zvýší nové, na přání dodávané sklopné stolky na zadní straně opěradel předních sedadel.

Ještě vyšší úroveň variability dodá interiéru opěradlo sedadla spolujezdce sklopné zcela vpřed. Hlavním přínosem je výrazné zlepšení možností při přepravě dlouhých předmětů, v jiných případech může posloužit jako praktický stolek.

Pro modelovou řadu Yeti bude od modelového roku 2012 k dispozici inovovaný navigační systém Amundsen+ s mapovými podklady nainstalovanými již z výroby. Navigační přístroj je rovněž vybaven CD přehrávačem a radiopřijímačem, který může být na přání doplněn o digitální příjem rozhlasového vysílání DAB a Bluetooth modul pro handsfree telefonování za jízdy.

V zimě přijde vhod novinka v podobě dálkového ovládání nezávislého topení, které lze pro model Yeti pořídit v rámci mimořádné výbavy.

Při parkování v úzkých ulicích nebo při průjezdu zúženými místy v terénu bude možné nově využít komfortního elektrického sklopení vnějších zpětných zrcátek.

Fotografie modelového roku 2012 zatím nemáme k dispozici, ve fotogalerie jsou snímky modelu 2011.

Témata
7. 3. 2011 22:47
Re: Ale..
Ta padající čísla jsou na velkou kritiku, s tím souhlas. U těch tubusů bych to spíše než na optickou výhodu viděl na zájem o estetické oživení. Teorie je jasná, hlubší tubus, hlubší stín, lepší čitelnost, jenomže hloubka cca 5 cm toho moc s tím přímým světlem asi nezmůže. Možná jsi vtom Yetim seděl za dobrých (vlastně špatných :-) světelných podmínek a zdálo se ti to lepší.
Avatar - Ham.
7. 3. 2011 21:09
Re: topení
nelze pro 1,8 TSI a pro 1,2 77kW, pro ostatní (nafty a TSI 1.4) lze
Avatar - Flai
7. 3. 2011 21:06
Re: topení
diky za odpoved ;-) když si človek odpustí metalízu tak ta cena je zase nekde jinde... :-!
Avatar - Ham.
7. 3. 2011 19:38
Re: topení
31 800 pro Active, 26 800 pro Experience
Avatar - Flai
7. 3. 2011 18:49
topení
co stojí to nezávislé topení s dálkovým ovládáním ? Za tohle škodovka :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku